Sayfa 60/91 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 473 - 480 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Endeks zurnanın son deliğinde bu hafta önemli .....

2.  Alıntı Originally Posted by Eöbnc Yazıyı Oku
    Cahilliğime verin perşembe! Nedir?
    Perşembeli heralde arkadaş..

3.  Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Perşembeli heralde arkadaş..
    Ben de "Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir" olarak anlamıştım ...

4. Virüs etkisinin 1,5 yıl daha süreceği konuşuluyor bu masada dursun şirketimiz başka sektöre kaymazsa işi zor
    Ytd

5. burada yazılanları elimden geldikçe okuyorum, kendmce hazırladığım bir sistem ile karınca kararınca alsat yaparak para kazanmaya çalışıyorum, takip ettiğim hisselerden, aldım sattım hissenin forumunda gördüğüm olumlu ve olumsuz yazılar sonucu tezat oluşturulduğu, bence buradaki operasyonun daha bitmediği sabırlı olan takibi elden bırakmayanın güzel karlar yazarak ayrılacağı kendimce belirlediğim fiyat aralığından tekrar alım yaparak bu sefer uzun vade olarak takibimin devam ettireceğim, herkes için hayırlısı olur inşallah
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. Satan tekrar almak için kuyruğa giriyor tahta yapıcı bak malları kaptıracan

Yazdıklarım ytd

7. tahtayı yönlendiren kişi veya grup gerçekten teknik analiz konusunda uzman olduklarını düşünüyorum ytd.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

8. Sıraya girenlere yetecek kadar verecek malları var merak etmeyin 🤣
    Ytd

Sayfa 60/91 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •