Sayfa 57/91 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 449 - 456 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Sayın Ziko, bu ramazanda yorma bizleri! Sizden ricamız, Lütfen Özetleyin tekrardan. Selamlar,

Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Zahmet olmazsa lütfen okumuş olan bir arkadaş var ise içimizde
    önemli maddeleri bir zahmet yazsın
    ben yazarsam olmayacak başka bir arkadaş yazsın sadece önemli maddeleri
    hepsine gerek yok

2.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Benim aklım almıyor bu kadar kötüyse neden halen bu hissede bekliyorsunuz.Maliyetiniz yüksek te olsa bir beklentiniz yoksa zararın neresinden dönerseniz kardır başka hisseden çıkarırsınız neden burda ısrarla kötümser bir hava estirmeye uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Böyle yazanların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.
    Üstadım yazdıklarınızın tamamına katılıyorum, başka söze de gerek yok zaten, her şey açık ve net, size çok teşekkür ederim...

3. Teşekkür ederim. Dile getirip, tercüman oldunuz

Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Benim aklım almıyor bu kadar kötüyse neden halen bu hissede bekliyorsunuz.Maliyetiniz yüksek te olsa bir beklentiniz yoksa zararın neresinden dönerseniz kardır başka hisseden çıkarırsınız neden burda ısrarla kötümser bir hava estirmeye uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Böyle yazanların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

4. Zararda olan birine sat başka hisseye geç demek kolaydır, bu hisseye çok güveniyorsanız açıklayın bizde bilelim, bu kadar oynak hisse şu an çok az, bedelsiz verip düşen bir hisse bulmak zordur, Eğer halka arzdan gelen bir para varsa ve sen bunu bankada degerlendirip faiz geldi diyorsan bizde hissedar olarak kardesim bak fırsatlar bitmez bir sektöre girin ya da yan sektör belirleyin bak virüs cıktı iş yapamadın barı Bir B planın varmı diye sormak hakkımız, bu fiyatlarda niye süründürüyorsun hisseyi?
     Alıntı Originally Posted by silver2014 Yazıyı Oku
    Bu hisse benim ilgimi çekti aldım ve forumu okudum, hisse bütün olumsuzlukları yaşamış bu saatten sonra eğer ortam da normale dönerse eski fiyatlarına dönebilir, bedelsiz den gelen yavruları hazmetmesi biraz zaman alacak galiba. ytd

MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yatırım yapacakmıs,ortak alacakmış, başka sektöre girebilirmiş v.s hikaye hikaye adam sadece yazmış halka açık şirketlerin hepsinde birbirine yakın tescil kararları var 10 gun endeks ne kadar primledi peki yatırıma ,ortaklığa,yeni sektöre v.s girmeyi dusunen hisse neden gümlüyor satan neden satıyor gelecegi bu kadar parlak ise iki üç kademe görünce basıyor patron bol bol fotografı var peki kendi ağzından veya basında sizlerin hayal kurduğu yatırımlarla ilgili bir beklentisi var mı? Zararda olan adam nasıl kol keser çoluğunun ,evinin rızkını kolay kazanamadığı birikimini bir şekilde buraya yatırmış kimse kimseye akıl vermesin herkes hoşgörü ve saygı sınırları içinde fikirlerini söylediği sanal bir platformdayız.

Evet şirketin yarın ne olacağı belirsiz kasada para var bugun var yarın zarar yazıp bedelli yapabilir unutmayın bilerek temettü dağıtmadı bedelsiz yaptı neden ?

Ytd

6. Sayın serçe çok güzel anlamlı anlatmış sınız teşekkürler

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Para zor kazanılıyor ve çabuk kayboluyor. Alın teri birikimler değerlensin diye yatırım yapılıyor fakat sonuç hüsran olup, oyun içinde uyunlar dönüyor. Allah, bu mübarek günlerde eline ayağına dolaştırsın.

Kol kesmek kolay görünüyor. Bunca alın teri ile kazanılan para çöpe mi? Gitsin. Bu mu? Öneriliyor. Bence beklemekten sabretmekten başka çıkar yol bulamıyorum.

Belki, bizler için burada bir arada toplanmamız belki de çok büyük bir zarara uğramadan bu belayı sabrederek felaha kavuşuruz diye burada toplanmış olabiliriz. Ümid ediyorum. İnşallah kayıplar telafi edilir.

Para işe girince; anayı-babayı-kardeşi, dostu-arkadaşı düşman eder. Madem başımıza bu bela geldi, sabretmekten başka bir çare ve bir birimizib motivasyonunu artırıcı, dürüst paylaşımlara ihtiyaç var. Kötülük er yada geç ayağa dolanır ve bir vesile ile çıkar....

Ezan okunuyor. Beni çağırıyorlar.
    Hayırlı bereketli Ramazanlar dilerim. Allah kabul etsin. Allah’a emanet olunuz.

Alıntı Originally Posted by zorpara Yazıyı Oku
    Sayın serçe çok güzel anlamlı anlatmış sınız teşekkürler

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by uskuplu Yazıyı Oku
    SAYİN...NABİZ...siz iyi okuyamamissiniz gercekten satin almakta var kiralamakta var aldigi yeri satmaktavar kiraya vermekte var insaat yapmaktavar var var varoglu var maddeler sunlar onemli olanlari yaziyorum 7.9.10.24.27.28.32.37 ve hatta 14.cu maddeler dukkatle okuyun daha ne olsun sec sec begen begenmedigini kenara birak bu hissede sabirli olmak lazim yoksa kisa zananda bu hissede corba yokkkkk bende az miktar aldim bekliyorum bana gore bir sirketten daha nasil aciklama olsun.....saygilar...
     Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Sayın Ziko, bu ramazanda yorma bizleri! Sizden ricamız, Lütfen Özetleyin tekrardan. Selamlar,
    Sayın serçe yüce rabbim tutuğunuz oruçları kabul etsin
    bak sayın uskuplu madde madde yazmış sadece oraları okumanız yeterli
    bu arada yemeğide yediğinize göre yorulacak birseyde kalmadı afiyet olsun
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 57/91 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •