Sayfa 56/91 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 441 - 448 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Sayın zico ben şirketin satınalma,ortak arayışı ile ilgili gelişmeleri beyanlarını bulamadım geriye doğru incelemeye çalıştım gözümden kaçtı sanırım size zahmet olmaz ise tekrar paylaşabilirmisiniz tşk

Yalnız casa ve ardyz gibi performans gösteremedi ya ona üzülüyorum naten bile çoştu keşke bedelsiz vermeseydi
    SAYİN...NABİZ...siz iyi okuyamamissiniz gercekten satin almakta var kiralamakta var aldigi yeri satmaktavar kiraya vermekte var insaat yapmaktavar var var varoglu var maddeler sunlar onemli olanlari yaziyorum 7.9.10.24.27.28.32.37 ve hatta 14.cu maddeler dukkatle okuyun daha ne olsun sec sec begen begenmedigini kenara birak bu hissede sabirli olmak lazim yoksa kisa zananda bu hissede corba yokkkkk bende az miktar aldim bekliyorum bana gore bir sirketten daha nasil aciklama olsun.....saygilar...

2. Satınalma ve şirket kurma işinden önce adam gibi kar açıklasın maden kasada para var geri alım yapsın ben hala bunların ky parasına göz diktiği ve mal satmalarının arkasından kötü kokular alıyorum bedelsiz haberi citiye mal aktarma sonra satma falan bunlar hepsi art niyet buralardan mal almazlar niyetleri çok aşağılar veya uzun zaman yatay inşallah yanılırım
    Ytd

3. Tescil işlemi için genel olarak tüm şirketler bunları ekliyor tekrardan yonetim kurulu kararı alınmaması ,masraf yapılmaması,resmi yazışmaların tekrarlanmaması için bir kere ekliyorlar .....

4. Yine sanal alemde hisse pompalanmaya başladılar 2 dalga mal yedirmenin ayak sesleri olabilir mi?

5. 11 lerde aynı haberler vardı uçacak kaçacak hükümete yakın ortak bulacak falan say sayabildiğin kadar çoğu ky ortalaması 8-10 arası nedense bende 8,4 den gaf yaparak katılmış oldum paraşütleme aşağı şirket kongre toplantı işı yapıyor ve en az 1 yıl iş yok kasadaki parayı yor bu ortamda tabi çalışan 3- 5 kişiyi tutabilirse işimiz zor hep iyi yorum yapmak ky için tehlike bence bardağın boş tarafınıda görmek gerekiyor diye düşünüyorum yanılabilirim ama yaptıklarına bakılırsa iyi niyetli değiller patron bilgisi dışında hiçbir tahta hareket edemez
    Ytd

6. Benim aklım almıyor bu kadar kötüyse neden halen bu hissede bekliyorsunuz.Maliyetiniz yüksek te olsa bir beklentiniz yoksa zararın neresinden dönerseniz kardır başka hisseden çıkarırsınız neden burda ısrarla kötümser bir hava estirmeye uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Böyle yazanların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

7. Tebrikler
     Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Benim aklım almıyor bu kadar kötüyse neden halen bu hissede bekliyorsunuz.Maliyetiniz yüksek te olsa bir beklentiniz yoksa zararın neresinden dönerseniz kardır başka hisseden çıkarırsınız neden burda ısrarla kötümser bir hava estirmeye uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Böyle yazanların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hep uçacak kaçacak yazanlar yüzünden bu haldeyiz araştırın bakalım haksızmıyım şirket ne iş yapıyor yakın gelecekte ne olur bedelsiz mal satmaya kılıfmı tabiki fırsatını bulunca satacağım ama zarar büyük ve diğer kağıtlar çok primlendi bu daha düştüğü yeregelmedi
    Ytd

Sayfa 56/91 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •