Sayfa 81/91 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 641 - 648 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Bugünkü Karar gazetesinde olçaklarla Akp arasındaki soğukluk ortaya çıkmış kocaelideki okul açılışına anne olçak çağırılmamış gazete haberine göre anne olçak yeni kurulan partiye üye imiş bu doğru ise durum iyi değil malum şirket 15 temmuz da ve yeni arabada reklam işi alamamıştı gazete haberi doğruysa işler karışık
    Ytd

2. hisse gün gün eriyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Bugünkü Karar gazetesinde olçaklarla Akp arasındaki soğukluk ortaya çıkmış kocaelideki okul açılışına anne olçak çağırılmamış gazete haberine göre anne olçak yeni kurulan partiye üye imiş bu doğru ise durum iyi değil malum şirket 15 temmuz da ve yeni arabada reklam işi alamamıştı gazete haberi doğruysa işler karışık
    Ytd
    Merhaba bunun bir olumsuzluk oluşturacağını düşünmüyorum. Kadıki Nihal Olçok her ne kadar Olçokların soy adını taşısa da 2013 yılında eski eşi Erol Elçok dan boşanmıştır. 2019 yılından bu yana (belki daha eski) mualif birisi. Bunlara rağmen 2020 yılında ceo event firması iş almaya devam etmiştir.(Örneğin Türk Akım Projesi). Şu anki sıkıntılardan birisi yaşanmakta olan pandemi süreci ve de hissenin 20 ağustos tarihine kadar brüt cezalı olmasıdır. Ben bu firmanın orta vade de önün açık olduğunu düşünüyorum.

4. Bu yıl hiçbir ihale alamaması normalmi yerli araba 15 temmuz işi vs Eylül’de de çalışmaya başlayacaklarını sanmıyorum inşallah yanılırım ama maalesef rakamlar onu söylüyor
    Ytd

5. Kap haberi geldi yorum yapabilecek varmı
     Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Bu yıl hiçbir ihale alamaması normalmi yerli araba 15 temmuz işi vs Eylül�de de çalışmaya başlayacaklarını sanmıyorum inşallah yanılırım ama maalesef rakamlar onu söylüyor
    Ytd
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zorpara Yazıyı Oku
    Kap haberi geldi yorum yapabilecek varmı

Merhaba,

Bugün iki kap haberi var biri yeni aldığı event ile ilgili:

"Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş.' nin Ankara, Başkent OSB' de 19 Ağustos 2020' de düzenlenecek fabrika devreye alma töreni organizasyonu için 1.160.000TL+KDV hizmet bedeli ile anlaşılmış olup, event hizmeti Şirketimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Kamuoyu ve paydaşlarımızın bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla."

Diğeri ise; mali tablolar ile ilgili 30.06.2020 dönemi için net 765 bin TL kar açıklamış.

Pandemi biraz daha etkisini azaltsın yeni event haberlerinin geleceğinin düşünüyorum.

7. Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için
     Alıntı Originally Posted by engulfing bullish Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bugün iki kap haberi var biri yeni aldığı event ile ilgili:

"Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş.' nin Ankara, Başkent OSB' de 19 Ağustos 2020' de düzenlenecek fabrika devreye alma töreni organizasyonu için 1.160.000TL+KDV hizmet bedeli ile anlaşılmış olup, event hizmeti Şirketimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Kamuoyu ve paydaşlarımızın bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla."

Diğeri ise; mali tablolar ile ilgili 30.06.2020 dönemi için net 765 bin TL kar açıklamış.

Pandemi biraz daha etkisini azaltsın yeni event haberlerinin geleceğinin düşünüyorum.

8. Eylülde kongre toplantılar başlıyormuş hadi hayırlısı bakalım
    Ytd

Sayfa 81/91 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •