Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Nem alma ve nem kontrol cihazı arasındaki farklılıklar?

1. Nem alma ve nem kontrol cihazı arasındaki farklılıklar?

Nem alma ve nem kontrol cihazı en sık kullanılan sistemlerdir. Dolayısıyla Nem alma ve nem kontrol cihazı arasındaki farklılıklar bilinmesi hangi ihtiyaca göre hangisi yada her ikisinide yapan bir teknoloji varsa onun tercşh edilmesi elzemdir.
    Özellikle yaz aylarında aşırı sıcağa maruz kalan elektrik panoları arızalara üretimin durmasına ve firmalara ciddi maliyet yüküne sebep olmaktadır. Nem alma makinası üzerinden ısınma, havalandırma ve nem kontrol sorunlarınıza çözüm sunan Enerama Çevre Teknolojileri, Patentli ve benzersiz teknolojiyle çalışmaktadır. Genel merkezi fabrika nem alma makinesi binasının da bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’ da olan firmamız, ABD, Kanada, İsviçre‘de de mevcut ofisleri ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışı endüstriyel alanlarda pazarlamaktadır. ENERAMA, ileri teknoloji üretim tesisinde, araştırma/ geliştirme, tasarım, prototip, yazılım, elektronik, metal işleme, polyester üretim ve montaj bölümlerine ile entegre üretim yapmaktadır. Üretim ve serviste kalite, her şartta güvenlik ENERAMA kültürünün önemli bir bölümüdür. ENERAMA kurulumunu yaptığı bütün cihaz ve sistemleri, AR-GE çalışmalarını ve geliştirmesini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği “Mekasens Uzaktan Yönetim, Takip ve Güvenlik Sistemi” ile, tek merkezden 7/24 takip ederek gerekli ve doğru servisi hic vakit kaybetmeden müşterilerine sunmaktadır.

nemi ortamdan % kaça kadar alabiliyorsunuz!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.

birde kışın neden hep nem yükselir!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.

4. nem'i indirgemek yada yükseltmek kısacası kontrol etmek için Patentli teknoloji Dragon İklimlendirme sistemleri kullanılır. Nemi %100 oranında kontrol edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •