Special Days Image
Sayfa 123/353 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 977 - 984 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Geçen hafta yapılan satışın haberini bugün tekrar yayınlamışlar.Dikkat algı yaratıyorlar.Oysa bugün satış değil alış var.

İnsanları kandırabileceklerini düşünüyorlar.Ama tutmaz.Vatandaş uyandı.Bu gelirlerle insanların elindeki hisseyi satış var numarasıyla

almaya çalışıyorlar.Yemezler canım.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Ne kadar kastılar kağıdı.... Acaba diyorum, faiz indirimi gelirse, bu da emlak ve GYO lara muhakkak yansırsa nasıl bi tablo bekler bizi, kağıdı kasanların son toplama turları bunlar gibi geliyor bana,
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

3. Bu kadar özsermayesi olan bir şirkete yakışmayan hareketler.
    Gelecekte çok iyi yerlere gideceği beli de, bu fiyatlarda ısrarla neden tutuyor bilinmez.
    Gerek sektör hisselerindeki hareketlilik, gerek faiz düşüş beklentisi, gerekse endeksdeki ralliye rağmen gıdım gitmiyor, ben yine yabancı fonun satışına bağlıyorum, satış kesilirse çok hızlı aradaki farkı kapatır diye düşünüyorum. %5 altına düştüğü için sanırım kap'a haber zorunluluğu da kalmadı ama satıyordur herhalde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Şirket bugün yatırmcılara sunum yapmış, aşağıda kendi sitelerinde paylaşmışlar ama Kap'a göndermemişler.

http://www.torunlargyo.com.tr/pdf/ya...lNeticeler.pdf

Nasıl bir dev olduğu ortada, hissenin işlem fiyatı ise bu devin altında ezilip kalıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket geçen ay ay bugün yatırmcılara sunum yapmış, aşağıda kendi sitelerinde paylaşmışlar ama Kap'a göndermemişler.

http://www.torunlargyo.com.tr/pdf/ya...lNeticeler.pdf

Nasıl bir dev olduğu ortada, hissenin işlem fiyatı ise bu devin altında ezilip kalıyor.
    Geçen ay bugün yapılan yatırımcı sunumuydu, eksik yazılmış, düzeltiyorum.

6. 1.84 geçilirse önü açılır inşallah, klgyo ve vkgyo ikisi de 2 üstüne atarken bu varlık canavarı hala 1.84 geçsin diye yırtınıyoruz.

7. Dünya kadar işlemle 1.84 yıkılamadı, bu nasıl bir çakallık anlamış değilim, hisse bugün 2 leri test etmesi gerikirken ilk dirençten mıçtı kaldı.
    Sanırım Kairos satışları devam ediyor ve de %5 altında olduğu için açıklama zorunluluğu yok, satış bitmeden süründürmeye devam.

8. Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 123/353 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •