Sayfa 152/353 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. 11 kasim bilanco tarihi not ediniz

2. Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by gva74 Yazıyı Oku
    kap aciklamasi sonrasi teb uzerinden satis 20.5 moi lot kadar.. 30 m gibi bir mali kaldi, deutsche den de satis var olcumlemesi zor

26-30 m arasi kairos tahminen ..
    hep_yek

3. bu kadar satışa bu seviyelerde kalmasıda büyük başarı bence neticede birileride alıyor bu malı ortada dolaşan fazla mal yok kanımca bunları alan oyuncu kimse artık güzel bir oyun kurar

4. yedek akce, karsiliklar uzerinden temettu verimliligi nasil olabilir uzerinde calisyorum, bitince anlamli olursa paylasim yapariz..

olumlu senaro cok olumlu diyelim haliyle 3.ceyrek beklenti, 351 m hasilat (torun center ve 5 leventte satislarin oldugu varsayimi ile)
    brut kar 216.7 m
    faaliyet kar beklentim ise 204 m trl
    finansman tarafinda olumusz bir katki yok, yilin ilk yarisinda acikladigi vergi oncesi zarar kadar bir kar gelebilir diy e dusunuyorum, konut satisi olmaz ise +140-150 moi trl kar aciklamsi muhtemel, kur farki karindan kaynakli. yalnizca 3.ceyrek icin

ocak-eylul +10 m kar ya da -50-60 m zarar

5.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    bu kadar satışa bu seviyelerde kalmasıda büyük başarı bence neticede birileride alıyor bu malı ortada dolaşan fazla mal yok kanımca bunları alan oyuncu kimse artık güzel bir oyun kurar
    bu birazda ulkenin yaratacgi mikro verilere disaridan gelecek makro verilere bagli diyelim, ruzgar arkamizdan esiyor, lakin yonetimsel becerisizlikden dolayi taze para gelmiyor, ilk goruntu bu…

Dun aciklana Yep i ve turk ekonomisinin sahlanamsi ile ilgili makaleleri okudum yuttum, hersey guzelde, sokak ekonomisi tam tersini soyluyor, realite farkli

benim bugun ilgimiceken bir baska habr var dogrusu, gozden kacmis olabilir, anlamsiz da gelebilir…

Emlak Konut Kayabaşı 993-4 Toplu Konut ve Ticari Alan projesi için ÇED süreci başladı. seklinde… Buralr yeni yeni gelisiyor, yani rant haline getiriliyor, hala bu kadar stok varken ekgyo araciligiyla ver gazi yap konutu

Biliyorsunuz TRGYO nunda basaksehir, kayabasinda 60 donum kadar bir arazisi mevcut durumda, AKP nin rant merkezi oldugu dusunulurse, degerleme artisi yasanabilir.. Kisa cvadede olmasa bile orta vadede bir proje patlatabilirler

60.833 m2 arazinin ekspertiz degeri 64.785 milyon trl, 185 usd m2 si komik rakam piyasa da 300 usd

3. havalimani ve klasik rant getirisi Allah bereket versin..
    Son düzenleme : gva74; 01-10-2019 saat: 18:47.

6.  Alıntı Originally Posted by gva74 Yazıyı Oku
    yedek akce, karsiliklar uzerinden temettu verimliligi nasil olabilir uzerinde calisyorum, bitince anlamli olursa paylasim yapariz..

olumlu senaro cok olumlu diyelim haliyle 3.ceyrek beklenti, 351 m hasilat (torun center ve 5 leventte satislarin oldugu varsayimi ile)
    brut kar 216.7 m
    faaliyet kar beklentim ise 204 m trl
    finansman tarafinda olumusz bir katki yok, yilin ilk yarisinda acikladigi vergi oncesi zarar kadar bir kar gelebilir diy e dusunuyorum, konut satisi olmaz ise +140-150 moi trl kar aciklamsi muhtemel, kur farki karindan kaynakli. yalnizca 3.ceyrek icin

ocak-eylul +10 m kar ya da -50-60 m zarar
    dediğiniz gibi kar açıklarsa bunu mutlaka kullanacaklardır kağıdın aşağıya doğru gelebileceği yer az yukarıya doğru ise baya bir fazla

7. an itibariyle kur farki zarari son ceyrek icin -47.4 moi trl oldu, 40 dakikada degisim 6 m gibi dunden bugune -50 milyon zarar yazdi

8.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    dediğiniz gibi kar açıklarsa bunu mutlaka kullanacaklardır kağıdın aşağıya doğru gelebileceği yer az yukarıya doğru ise baya bir fazla
    umalim da sakinlesin ortalik, yoksa heryere gider dostum, stopsuz is yapmayin derim..Olumlu dusunelim olumlu olsun diyecegimde, ekonominin bu isi bilenlerin elinde oldugunu dusunmekte zorlaniyorum, su siralar yalnizca ahber ve sabah okuyayim bari, insan en azindan hipnotize olup iyi uyuyuor..

Sayfa 152/353 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •