Sayfa 17/353 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by BAWER Yazıyı Oku
    Bırakalım hisseyi kendi haline ortak, biz neye yatırım yaptığımızı iyi biliyoruz. İstanbulun her tarafını parseleyen, 1 trilyon 172 milyon yıllıkta kar yazan bir şirketin hissesini 0,39 pd/dd değerinde kasaya atıyoruz. Bundan sonra bekleyeceğiz.
    Ortak hatırlarmısın bilmem,ayni şeyleri 20 lerde iken Algyo içinde söylüyorlardı,,yok değerleme karı'ydı,yok faaliyet karı yoktu,bilmem ne.Ne oldu sonunda,kağıt 20 lerden 45 lere kadar çıktı,,ben 40 larda iken çıkmıştım.
    Şimdide 0.39 pddd olan Trgyo dayım.,,,,pddd 0.70-80 olana kadar da satmayı düşünmüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ortak hatırlarmısın bilmem,ayni şeyleri 20 lerde iken Algyo içinde söylüyorlardı,,yok değerleme karı'ydı,yok faaliyet karı yoktu,bilmem ne.Ne oldu sonunda,kağıt 20 lerden 45 lere kadar çıktı,,ben 40 larda iken çıkmıştım.
    Şimdide 0.39 pddd olan Trgyo dayım.,,,,pddd 0.70-80 olana kadar da satmayı düşünmüyorum.
    Hatırlamaz mıyım, 17 lerden beri o hisseden hep kazandım ki zor bir grup olmasına rağmen.
    Sonuçta aklın yolu bir ortak, aynı mantıkla yola çıkınca biryerlerde yine karşılaşıyoruz böyle.
    Maharaj'da buralardaydı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Dökmeden gitmez bu kağnı çok mal aldık dün, hemide eşşek yüküyle. Beni bekliyordur inek arabası ineyim diye.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dökmeden gitmez bu kağnı çok mal aldık dün, hemide eşşek yüküyle. Beni bekliyordur inek arabası ineyim diye.
    Algyo'yu irmik parseledi, torunları da siz kitlediniz, o kadar da almayın yahu, sonra böyle bekletir işte.

Alıntı Originally Posted by BAWER Yazıyı Oku
    Algyo'yu irmik parseledi, torunları da siz kitlediniz, o kadar da almayın yahu, sonra böyle bekletir işte.
    Speğin tommanını bile alıcaz

Hacmi artırmak zorunda,bu hacimle giderse B grubuna alırlar.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Speğin tommanını bile alıcaz
    Nedendir bilinmez ama kademlere bir türlü yüklü mal göremedim, bunların niyetleri çok da mal kaptırmadan taşımak ama zor gibi.
    0.39'luk torun olamaz.

8. 5'lerden sonra hacim artar ve büyük yatırımcılar damlar diye düşünüyorum. Şu anda ayak bağı olacak günlükçü ve zayıf halkaları bir döksün bakalım.

Sayfa 17/353 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •