Sayfa 182/353 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2822 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

3 aylık takas

6. ABD ile yapılan görüşmede istediğimizi aldık demiş yetkililer. Büyük bir gelişme değil ancak 5.93 te olan dolar 5.83 gibi bir fiyata şimdiden gevşemiş görünüyor. Yarın dan başlayarak 120 saat beklemede kalınacak ve terör grupları nin tamamen çıkması beklenecek şeklinde mutabakat sağlanmış ABD yetkilileri ile. 120 saat 5 gün yapıyor ve 5 gün sanırım bir rahatlama görülecek.

Yalniz 5 gün sonra ne olur onu bilmiyorum. Ama şu var ki kaçmak isteyen yada geri çekilmek isteyen çoktan çekilmiştir. Neden buna gerek duyulmuş anlamadım. Yine bir öteleme oyalama taktiği mıdır çözemedim. Umarım yine aldatmaca olmaz. Umarım işler yoluna girmeye başlar Türkiye için. Şimdilik iyi gelişmeler sonucunda piyasamizda bir rahatlama yansıyacaktır diye düşünüyorum. İzlemeye devam.
    Tavsiye içermez şahsı fikrim dir

7. Sn Cefaks grafik paylaşım için teşekkürler.

TEB elindeki kimin malı ise tamamen boşaltmış görünüyor.

Dağılıma bakınca isyatirim+ Deutz yabancı+Garanti ve Gedik çoğu satışları karşılamış ve diğerleri tâbi

Bana kalırsa satış için şelale formasyonunu Çiti yabancı başlatmış gibi tahmin ediyorum. Bu işi üstteki saydıklarım karşılamış görünüyor. Hisse şuan stabil ve sakin. Yeni bir ateşleme ye bekleyen bir hisse gibi görüyorum aslında. Çünkü satış bitti ve sakinleşti.

Bugün ki açıklama sonrası borsamiz 97-98bin lere doğru kanal yukarı gidebilir. 100.000 leri aşmasını beklemiyorum ben. Bu hisse bu arada belki 1.80 lere doğru gidebilir ihtimali gibi geliyor bana. Ama kimse tavsiye olarak degerlendirmesin.

Amerika bazlı City yabancı yine Trump in dediğini yapar gibi bir şelale oluşturmuş gibi sanki. Muhtemelen bu uzun süreli satışı ve Türkiye nin operasyon yapacağını da tahmin ederk uzun vade satışi baya uzun aralıkta tutmuş ve baya uzun süre devam ettirmiş. Yoksa bu kadar uzun sürmesi zor gibi geliyor bana. Dip oluşumunu da yapmış oldu bu arada. Ancak alanlara bakınca ben gerçekten alıcıları sağlam gördüm. (Garanti ve HSBC hariç diyorum). Satıcı sadece City yabancı olarak tek ve bu sattıklarını geri almaya başlayabilir belki bir kısmını, almasa bile bu biraz rahatlayarak yükselecek olan piyasada bu da nasibini alacak ve bir kısım yükselecektir diye düşünüyorum. City nin Son sattıkları da Zararına sattı ve geri girebilir hisseye. Artik hisse rahatlama sürecine kısa süreliğine de olsa bence girdi. Yalniz altta destek olarak 1.50-1.56 aralığını iyi sağlam durdu ve buraların kuvvetli destek olduğunu gösterdiğini düşünüyorum. Bakalım bundan sonrası biraz daha neşeli geçebilir.

Umarım hep birlikte seviniriz.
    Herkese bol kazançlar.
    Tavsiye içermez şahsı fikrim dir

8. Hissenin ederi pp/dd 0.60 olması gerekli fakat 0.20,0.21 arası

Sayfa 182/353 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz