Sayfa 189/353 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. hissenin yerin dibine girmesinde kullandıkları bütün sebepler ortadan kayboldu şartlar devam ederse ki bence edecek bundan sonra her çeyrekte kar açıklayacak bakalım yükseltmemek için bir sebep bulabileceklermi bu arada göstergeler açısından İMKB nin en ucuz hissesi fiyatını Emlak gayrimenkulle eşitlemesi lazım büyüklükte tek rakibi o çünkü

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    hissenin yerin dibine girmesinde kullandıkları bütün sebepler ortadan kayboldu şartlar devam ederse ki bence edecek bundan sonra her çeyrekte kar açıklayacak bakalım yükseltmemek için bir sebep bulabileceklermi bu arada göstergeler açısından İMKB nin en ucuz hissesi fiyatını Emlak gayrimenkulle eşitlemesi lazım büyüklükte tek rakibi o çünkü

Aynen, yerin dibine girmesine az kaldı, gyo şirketlerinin en fazla varlığı olan, en çok kira geliri olan ama en ucuzu da olan hayırsız torun.
    Gelişmelere bu kadar kayıtsız, yönetimi bu kadar ilgisiz başka hisse yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    hissenin yerin dibine girmesinde kullandıkları bütün sebepler ortadan kayboldu şartlar devam ederse ki bence edecek bundan sonra her çeyrekte kar açıklayacak bakalım yükseltmemek için bir sebep bulabileceklermi bu arada göstergeler açısından İMKB nin en ucuz hissesi fiyatını Emlak gayrimenkulle eşitlemesi lazım büyüklükte tek rakibi o çünkü

Aynen, yerin dibine girmesine az kaldı, gyo şirketlerinin en fazla varlığı olan, en çok kira geliri olan ama en ucuzu da olan hayırsız torun.
    Gelişmelere bu kadar kayıtsız, yönetimi bu kadar ilgisiz başka hisse yok.
    %2 çıkan endeksde bile 1 kademe hastalığından vazgeçmiyor lanet.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Dediklerinizin çoğuna katılıyorum arkadaş lar. Bundan ucuz GYO hissesi yok. Genel olarak bakarsak piyasada bu kadar ucuz hisse olup kaliteli bir firma da yok. Halka açıldığından beri takip ederim bu şirketi, ve hep büyüyor, özkaynaklarini hep artırıyor. Düzenli gelirleri artış kaydediyor. Açığa Hisse Satışlarıni abartılı bulduğum için girdim zaten.

Kendisini de kanıtlamış bir şirket. Arkadaşın da dediği gibi Emlak konut gayrimenkul ve Torunlar gayrimenkul en büyük GYO sirketleridir. Emlak GYO Devlet destekli büyüyen bir şirket ve PD/dd 0.35 te.
    Torunlar GYO ise özel sektör olmasına karşın yinede istikrarlı bir şirket ve PD/dd 0.23.
    Diğer GYO şirketleri bakarsak eğer= istikrarlı büyümeleri yok, düzenli gelirleri zayıf, PD/dd oranları daha yukarıda, daha pahalı, büyümek yerine ya zarar edip küçülüyor lar, yada yerinde sayıyor lar, yada az kâr rakamlari var, son yıllarda ki kriz nedeniyle.

Açıkçası bu şirketin yeri burası değil. 1.80 üstüne kısa sürede atmasını bekliyorum ben. 0.30 PD/dd olarak bakarsak 2.20 lere gelmesi lazım.

Bu fiyatlara gelmesini ben hiç beklemezdim ve 1.85 lerde gördüğüm de bile girmeyi düşünmüştüm ama başka hisse ile ilgilenirken 1.61 leri görünce dayanamadım buna girdim.

Yatırımcılardan bu hissenin ucuzluğunun farkına varanlar yavaş yavaş girecekler dir diye düşünüyorum. Ayrıca kısa vadeli girecekler de artacaktır. Dipten dönüş teyidini yapıyor zaten.

Belki zamanı gelmemiştir yada baskı yapıyor dur hisseyi toplamak isteyen büyük yatırımcılar. Ama az kaldı. Borsa 100.000 üstüne yarın öbür gün atacak neredeyse. Çünkü Amerika yaptırımlar kalktı dedi ve dolar baya aşağı indi. Yarın merkez bankası faiz indirecek gibi zaten. Daha birşey kalmadı. Bilanço dönemi de geldi. Kasım 15 ine kadar güzel hareketler göreceğimizi tahmin ediyorum ben.
    Kalın sağlıcakla. Tavsiye içermez.

Mehmetkirsoy Guest
    Bu son şelalenin başladığı yere yaklaştı. Şelale niye oluşmuştu bu kağıtta?

Mehmetkirsoy Guest
    1,76 kırılan taban. 1,75 şuan

Mehmetkirsoy Guest
    Hareket tepkiyse manalı bir yerde. İzleyelim. Trenin kapısına yakın durarak

8. emeklilik yatırım fonu 1,2 milyon lot almış yavaş yavaş fonlarda girmeye başladı

Sayfa 189/353 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •