Sayfa 200/353 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. https://www.borsagundem.com/foto-hab...-var/1449182/1

12 Milyar tl malı var, yeniden değerlemede %15 enflasyon kadar değerlense piyasa değeri kadar değerleme yapıyor ve bu her sene artacak.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. emsal teşkil etmesi bakımından önemli bir haber icbc nin İstanbul 205 tower I böyle bir ortamda 600 milyon USD ye alması şirket borçlarını kapattığı anda seneye açılacak Hilton’unda katkısıyla katrilyon kira geliri elde edebilecek potansiyelde ve bu gelirlerin faizlere gitmesi şirket sahipleri içinde hoş bir durum değil yakında bende şirketten böyle bir atraksiyon bekliyorum global menkul değerler şirket ziyareti yapmış bu görüşmede torun center in satışı için Arap yatırımcılarla görüşüyormuş ayrıntılı olarak globalin sitesinden görülebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    emsal teşkil etmesi bakımından önemli bir haber icbc nin İstanbul 205 tower I böyle bir ortamda 600 milyon USD ye alması şirket borçlarını kapattığı anda seneye açılacak Hilton’unda katkısıyla katrilyon kira geliri elde edebilecek potansiyelde ve bu gelirlerin faizlere gitmesi şirket sahipleri içinde hoş bir durum değil yakında bende şirketten böyle bir atraksiyon bekliyorum global menkul değerler şirket ziyareti yapmış bu görüşmede torun center in satışı için Arap yatırımcılarla görüşüyormuş ayrıntılı olarak globalin sitesinden görülebilir

ICBC açıklama yaptı bu haber yalan diye

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    emsal teşkil etmesi bakımından önemli bir haber icbc nin İstanbul 205 tower I böyle bir ortamda 600 milyon USD ye alması şirket borçlarını kapattığı anda seneye açılacak Hilton’unda katkısıyla katrilyon kira geliri elde edebilecek potansiyelde ve bu gelirlerin faizlere gitmesi şirket sahipleri içinde hoş bir durum değil yakında bende şirketten böyle bir atraksiyon bekliyorum global menkul değerler şirket ziyareti yapmış bu görüşmede torun center in satışı için Arap yatırımcılarla görüşüyormuş ayrıntılı olarak globalin sitesinden görülebilir

Boyle bir haber yok goremedim linkini paylasirmisiniz?

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. https://www.yenisafak.com/ekonomi/is...atildi-3513430

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    Bundan degil torun ile global arasındaki haberi goremedim kardesim, herkese Hayirli kandiller

7.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Bundan degil torun ile global arasındaki haberi goremedim kardesim, herkese Hayirli kandiller

2 gün önce idi torunlar ve emlak şirket ziyareti yapmışlar bay global uygulaması ile gelmişti orada göremedim 7 kasımdan öncesi görünmüyor birde sitesine bakın

8.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku

Sayfa 200/353 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •