Sayfa 201/353 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yırtınarak düşeni zar zor kırmıştı, bir çırpıda altına kaydırdı.
    1.82 tekrar geçilirse üstteki üçgen içinde yani 1.82-1.92 arası bir yerde oyalanır.
    Sabah açığa satan varsa belki onlar izin vermiyordur, kapanışa bakmak lazım.

Görüldüğü gibi düşeni tekrardan kırıp üçgenin içine girdi, haftaya üçgenin üstüne atarsa daha rahatlamış bir torun görebiliriz gibime geliyor.
    Zaten çok geride kaldı, Kiler 2.09 kapadı biz hala 1.87 lerde sürünüyoruz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yüksek hacimle 1.90 üstü atmadıktan sonra tırışka hareketler.
    Normalde düşeni kıran hisseler öyle davranırlar, tabii normal olmadığı çin bunun için geçerli değil, Kiler 2.08, trgyo yırtınarak 1.83 pehhh.
    sayın bawer
    bence birileri isterse hacme falan bakmaz götürürler. sizin gibi teknikçi bi arkadaşım tofaş için 19 lardayken 20 yi hacimle geçmezse almam dedi ona uydum ben de almadım. pek de yüksek olmayan bi hacimle 20 leri geçip 23 lere gitti.
    torunlar barış pınarında 1,50 leri görürken zarar diz boyu oldu bi anda. tofaş alsaydım kardan zararda olacaktım.
    diyeceğim o ki birileri yürü ya torunum diyebilir ya da demez bilemem ama derse hacme bakmayabilir.saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by yasin304 Yazıyı Oku
    sayın bawer
    bence birileri isterse hacme falan bakmaz götürürler. sizin gibi teknikçi bi arkadaşım tofaş için 19 lardayken 20 yi hacimle geçmezse almam dedi ona uydum ben de almadım. pek de yüksek olmayan bi hacimle 20 leri geçip 23 lere gitti.
    torunlar barış pınarında 1,50 leri görürken zarar diz boyu oldu bi anda. tofaş alsaydım kardan zararda olacaktım.
    diyeceğim o ki birileri yürü ya torunum diyebilir ya da demez bilemem ama derse hacme bakmayabilir.saygılar
    Aslında ben teknikten ziyade temelciyim sn. Yasin304, yine de teknik gidişat hakkında fikir verdiği için ilgi duymaya başladım.
    Yİne de dediğiniz gibi birileri karar verdiği zaman tekniğin en kötü olduğu zaman bile götürebilirler veya olumlu bir haberle yine yapabilirler, tabiki tersi de mümkün olabiliyor.
    Bİraz da son zamanlardaki hareketlerine bakarak fikir sahibi olabiliyoruz ancak, Cuma aslında 1.90 üstü beklentim vardı ama demekki birileri de realize oldu.
    Haftaya inşallah yola devam eder.

Zaten temel olarak çok ucuz bulduğum bir hisse, Sn Bawer gibi benim de teknik dikkatimi çekmisti, bilanco ile 1.90 üstü beklentim vardı ama bir kısım yatırımcı bilancoyu çok beğenmedi ve cuma çıkış yaptılar hisseden. 1.54 den açtığım kısa vade pozisyonumu gaiba biraz erken davranıp kapadım ,orta vadeliler duruyor. Bu fiyatlar çıkan fonun hediyesi, ben ağustos 2020 kadar buradayım.

5. 1.92 geçebilirse iyi olur.
    Kiler 23 kademe fark attı, ayıp sana torun.
    Herkese bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle.

6. Üçgenin üstüne ilk hamlesi başarısız oldu, gün içinde güçlenip geçme denemeleri devam eder mi kapanışta beli olur.

7. Bawer dostum, gyoların en beleşini bulmuşsun yine.
    Sene sonu değerlemeler ve kiralar ile iyi kar yazacaktır.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    1.92 geçebilirse iyi olur.
    Kiler 23 kademe fark attı, ayıp sana torun.
    Herkese bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle.
    Fk 0.85 e dustu son 3 yilin fk ortalamasini aldigimda fiyatin 3.89 gibi olmasi lazim, olur mu ne dersiniz?

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/353 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •