Sayfa 240/354 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2825 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

arkadaşlar birbirinizle fikir teyattisinde bulunurken özel mesaj bölümünü kullanırmısınız lütfen. burası tartışma değil paylaşım sitesi. hisse hakkında varsa bildiklarimiz,yazacaklarımız herkesle paylaşıyoruz. teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    arkadaşlar birbirinizle fikir teyattisinde bulunurken özel mesaj bölümünü kullanırmısınız lütfen. burası tartışma değil paylaşım sitesi. hisse hakkında varsa bildiklarimiz,yazacaklarımız herkesle paylaşıyoruz. teşekkürler.
    kuluçka yine aynı terane bu torun 2.3 u geçip kalıcı kalamıyor üzerinde heveslerimiz haftaya mı kaldı ne diyosun?

3. gedik info dün aldıklarını bugun veriyor 2 günde 300 bin tl süper para 2.3 u set yapmışş gavurrrr ytd

4. çok güzel bi ele verme operasyonu twbrik ederim torunlar gyo

5. Islem hacmi umut veriyor , dun 2,04 den alip 2,37 den satan biri 2 gunde 33 kademe kazanmis demektir. 16% demek oluyor

Dogru zamanlama yapanlar yine kisa surede ciddi bir oran kazandilar

Sent from my iPhone using hisse.net

6. tüm silahını kullandı gacim 100 milyon kapanış 2.3 altı olmasa barii ytd

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    kuluçka yine aynı terane bu torun 2.3 u geçip kalıcı kalamıyor üzerinde heveslerimiz haftaya mı kaldı ne diyosun?
    2.05-06 ya zırt dediği yer demiştim,riske girip 06 dan biraz daha mallandım. işin gerçeği bu hacimle 35 üstü kapatmasını bekliyordum fakat yanıldım. realizasyonlarını gün içerisinde yapmaları kötü birşey değil,kolay iş de değil. ben izlerken yoruluyorum. 40 üzeri kapattığı an başka bir kulvara geçeceğine inanıyorum. piyasa pegasusun mal gidirme operasyonundan bir kurtulsa bankalar patinaj çekiyor. hafta sonu olumsuz bir durum olmazsa ptesi günü barajı aşarız diyorum. tabiiki benim fikrim kimseyi etkilemiş olmayayım.

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    2.05-06 ya zırt dediği yer demiştim,riske girip 06 dan biraz daha mallandım. işin gerçeği bu hacimle 35 üstü kapatmasını bekliyordum fakat yanıldım. realizasyonlarını gün içerisinde yapmaları kötü birşey değil,kolay iş de değil. ben izlerken yoruluyorum. 40 üzeri kapattığı an başka bir kulvara geçeceğine inanıyorum. piyasa pegasusun mal gidirme operasyonundan bir kurtulsa bankalar patinaj çekiyor. hafta sonu olumsuz bir durum olmazsa ptesi günü barajı aşarız diyorum. tabiiki benim fikrim kimseyi etkilemiş olmayayım.
    eyvallah dostum 2.30 üzeri alanlara ekmek yok bu hissede yataya başladı % 10 aşagı yukarı yaparakk birçok hisse kaçtı bu yüzden ama % 10 unu almadan şurdan şuraya gitmem aziz torun ytd

Sayfa 240/354 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •