Sayfa 243/353 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ben tersini düşünüyorum endeks hakkında. yarın faiz indirimi var, avrupa kısıtlamaları gevşetiyor. bizde bayram öncesi gevşeme gelecek haberini verdi reis. bunlar iyi işaretler. düşüncelerimi paylaştım,yanıltmak istemem.
    avm ve toplu halde kalabalık oluşturucak mekanları açmazlar sanırım daha pazar yri gibi sırayla avm ye alıcak halleride yoktur yani bu sene kayıp avm si olan gayri menkuller için kira gelirleri ciddi oranda düşer uzun vadede de eticaret bitirir gibie geliyor o dudumda avm ofis biro tarzı yerler taştan başka bi değeri kalmaz ytd

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    avm ve toplu halde kalabalık oluşturucak mekanları açmazlar sanırım daha pazar yri gibi sırayla avm ye alıcak halleride yoktur yani bu sene kayıp avm si olan gayri menkuller için kira gelirleri ciddi oranda düşer uzun vadede de eticaret bitirir gibie geliyor o dudumda avm ofis biro tarzı yerler taştan başka bi değeri kalmaz ytd
    endeks hakkında düşüncelerimi söylemiştim.maliyetim düşük olduğu için torunlarda fazla kalmayı düşünmüyorum zaten. uzunculara Allah sabır versin. AVM konusunda güzel tespit yapmışsın,orta vadede çok iş yeri kapanır gibi. tüm yasaklar kaldırılsa bile biz bu meretten en az 1 yıl tırsar,kalabalık yerlerden kaçarız.

3. Benim maliyetim 2.28 , en kotusu degil ama cok iyi de degil

Ne cok kar ne de asiri zarar edecegim bir nokta oldugu kanaatindeyim

Sent from my iPhone using hisse.net

yine başladılar kamyon dolusu hisseyle her basamakta oynamaya. az kaldı satışlarım gerçekleşirse temmuza kadar uğramam buraya.

5. bu hafatadan da umudu yitirdim hatta önümüzdeki haftadanda 2.3 üstü yok aşagıdada 2 altı yok gibi bu aralıkta artık ne kadar sürücekse bunun speği şu borçluluktaa size para kazandırmam tutturursan trade et diyorr ytd

6. tahtacı işi biliyor şu son 10 gündür maliyetleenenlerin hepsi 2.3 civarı üzerine çıaktmıyorr ky da çok var tahtada 2.3 üzeri endeks 100 bin kırarasa o vakit kırar kanımca bezdirdi herkesi gidenlere bakınca pişmanlık kaynagısın torunlar ytd

7. Bu analizin hic bir dayanagi yok, tamamen hissiyatim ama sanki bu hissedeki yukselis olmama sebebi KY.

Biraz kafa kaldirinca KY satisa geciyor, sadece trade ciler degil. Hem yukaridan alip lanet olsun diyenler, hem orta uzun vadeci olup zaten buralari yeterli gorenler

Evet spekulator istese hepsini supurur ama bunu bu hissede neden yapsin ? Cok daha oynak hisseler var amacina ulasabilecegi

Tamamiyle hissiyat benimki tabi

8.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Bu analizin hic bir dayanagi yok, tamamen hissiyatim ama sanki bu hissedeki yukselis olmama sebebi KY.

Biraz kafa kaldirinca KY satisa geciyor, sadece trade ciler degil. Hem yukaridan alip lanet olsun diyenler, hem orta uzun vadeci olup zaten buralari yeterli gorenler

Evet spekulator istese hepsini supurur ama bunu bu hissede neden yapsin ? Cok daha oynak hisseler var amacina ulasabilecegi

Tamamiyle hissiyat benimki tabi

katılıyorum birde özel bir durum haber vs yok endeksten ayrıştırıcakk hisseyi yukarı ivmeliyecekk şu an endekse göre poz veriyor kısa vadede de haber akışıda yok eee neden gitsin endekse göre takılıyor çok hassas bu konuda ytd

Sayfa 243/353 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •