Sayfa 273/353 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kardemirin de döviz borcu yüksek, fabrika bir süre üretemedi ona rağmen corona öncesi fiyatların üstünde.
    neden kardemiri örnek verdim?
    çünkü o bir operasyon hissesi değil.
    KARDEMİR’in hareketi sanırım Yapılan Filyos Limanı bitmek üzere onu fiyatlıyor olabilir önemli bir liman KARDEMİR için.
    Dövizde Covidden dolayı bir yükseklik var çünkü trilyonlarca dolar basıldı ona rağmen şirketler nakitte kaldığı için küresel ölçekte ona rağmen böyle yüksek seyrediyor,lakin dünya piyasaları normalleşmeye başlarsa önümüzdeki aylarda dolar yer ile yeksan olur.
    Ayrıca Londra merkezli bir Türkiye düşmanı spekülatörler açığa satışla iyice doları zirve yaptılar adamlar her şeye rağmen birde temerrüde düştüler bile isteye,bunların istediği Türk ekonomisini speküle ederek Türkiye’ye İmf’nin kucağına atmak ondan borç almasını sağlamak niyetleri çok açık belli oluyor.
    Bir müddet bir iki ay daha izlemedeyim bakalım hayırlısı inşallah.Teşekkürlet,Hayırlı Sahurlar Ramazan’lar.
    Y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    KARDEMİR’in hareketi sanırım Yapılan Filyos Limanı bitmek üzere onu fiyatlıyor olabilir önemli bir liman KARDEMİR için.
    Dövizde Covidden dolayı bir yükseklik var çünkü trilyonlarca dolar basıldı ona rağmen şirketler nakitte kaldığı için küresel ölçekte ona rağmen böyle yüksek seyrediyor,lakin dünya piyasaları normalleşmeye başlarsa önümüzdeki aylarda dolar yer ile yeksan olur.
    Ayrıca Londra merkezli bir Türkiye düşmanı spekülatörler açığa satışla iyice doları zirve yaptılar adamlar her şeye rağmen birde temerrüde düştüler bile isteye,bunların istediği Türk ekonomisini speküle ederek Türkiye’ye İmf’nin kucağına atmak ondan borç almasını sağlamak niyetleri çok açık belli oluyor.
    Bir müddet bir iki ay daha izlemedeyim bakalım hayırlısı inşallah.Teşekkürlet,Hayırlı Sahurlar Ramazan’lar.
    Y.t.d.
    Bana göre doğruları yazdıkça o kadar ceza aldım ki (31 ADET CİK) artık yoğurdu bile üfleyerek yiyorum
    bugün kü viop da zıvanadan çıkmam hariç, hayret ceza da vermediler
    halbuki ömürlük kovulmayı göze almıştım.

3. F/K Oranı13,24 Piyasa Değ. / Defter Değ.4,33 Dibe Uzaklık **89,41% *YıllıkPiyasa Değeri(USD)151.332.780 Piyasa Değeri(TL)1.079.910.720 Özsermaye(TL)*249.324.658 Sermaye(TL)37.264.000 Net Kar(TL)81.558.129 Dönem:** 2019-12

sektör içi mukayese yaptıkça bana geliyorlar. ismi en bilinen AVM. verileri

sanki onların dükkanları açık para basıyorlar.

37-38... döndü döndü, dönmedi 28 e kadar salar. tekrar bi çıkış için en az iki hafta bekleriz.

dersinki virüs döneminde herkes evine porselen aldı. kütahya porselen tarihi zirvesinin 50% üzerine çıktı. burada hala şurdan bakmalıyız burdan bakmalıyız tartışmaları yapıyoruz. bal tutan parmağını yalıyor işte. bu dönemde hiç kimse borca,bilançoya temele tekniğe falan bakmıyor. son 1 ayda ne çok un,yağ su vs. tüketmişiz enteresan...

6. Biz ne diyoruz gunlerdir ? Ayni bu dedigini iste . Porselen satiliyor da hisse yukseliyor , kiralar tekrar alinacak torunlar cikar artik gibi seyler YOK

Sent from my iPhone using hisse.net

o ne kadar porselen satılmış son 3 ayda öyle? tarihi zirvenin yüzde 50 üzerine çıkardılar hisseyi diyorum. satışla falan alakası yok malını tutan götürüyo işte. ayrıca madem çıkmayacak niçin bekliyorsunuz anlam veremiyorum doğrusu. kazanamayacağınız hissede niçin bekliyorsunuz? sizin kadar emin olabilsem 1 dakika durmam.

8. Bana mi bu sozler ? Yahu ben satmiyorum ki , gun icinde bile trade im binde birdir

Ben onu su kitapci rumuzlu arkadasi hiciv manasinda yazdim . Yok sunun fk su bu kadar ama gitti , yok bunun pd si bu kadar ama yukseldi deyip duruyor

Ben de senin soylediklerini baska kelime dizgileri ile yaziyorum gunlerdir , o kadar kolay olsaydi iki rakama bakip herkes zengin olurdu diyorum

Cok uzun vadede evet gecerli ama her gun ayni serzenisle 10-15 mesaj atmanin bir karsiligi yok diyorum

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 273/353 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •