Sayfa 295/353 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

2020 ilk çeyrek bilançoda uçuk zarar var.
    kötü bilançosu geldi.
    borsa burası ne olacağı belli olmuyor.
    kötü bilançoya göre tersine hareket oldu.
    tahta yapıcısı yokmu.varmı.
    ne olacağı belli değil.
    mal varlığı çokmu çok.
    fakat borsada özsermaye defter değeri sökmüyor.
    bu büyük zarara rağmen hisse tersine yükseldi.
    düşüş bekliyordum.bilançoya göre.tersine oldu.yükseldi.
    ne desek tersi oldu.bu hissede...ytd.

2. "Satış tarafında ise 488 mn TL olan tahminimizi 792 mn TL’ye* yükseltirken, ortak alan geliri tahminimizi ise 167 mn TL’den 135 mn
    TL’ye revize ediyoruz. Bu doğrultu da ciro tahminimizi 1.381 mn TL’den
    1.479 mn TL’ye revize ediyoruz. 2020’ye ilişkin FAVÖK tahminimiz ise
    854 mn TL’den 948 mn TL’ye çıkarıyoruz. 2021’e ilişkin olarak ise
    1.440 mn TL’lik ciro tahminmizi 1.654 mn TL’ye, FAVÖK tahminmizi de
    924 mn TL’den 1.048 mn TL’ye revize ediyoruz. Hem makro* tahminlerimizde hem de 2020 ve 2021’e ilişkin tahminlerimizde* yaptığımız güncellemeler doğrultusunda 3,45 TL seviyesinde bulunan* hedef fiyatımızı 3,70 TL’ye revize ediyor, AL yönündeki tavsiyemizi* ise sürdürüyoruz"
    Halk yatırım'ın analizinin son kısmını kopyaladım, isteyen bulup tamamını
    okuyabilir
    içi boş yorumların kime faydası var!!!sadece zarar'a bakarak
    yapılan yorumlar ben dahil hisseye yatırım yapanları biran için'de olsa panikletiyor. Ben bu hisse' yi daha uzun bir süre portföyüm de bulunduracağım. Yoksa pd/dd 10-20
    olan hisselere mi yatırım yapmalı?
    Alan alır, satan satar.geçen sene ilk çeyrek zararı 148 milyon, bu sene 105 milyon
    Benim düşüncem uzun vadeli bir yatımcı olarak olumludur. 1 senedir buradayım, daha uzunca bir sürede buradayım.
    Uzun vadeli yatırımcı olarak ben'de kendi görüşümü paylaştım

Gesendet von meinem SM-N976B mit Tapatalk

halk yatırım o kadar biliyosa yıllardır halkbank için yazdıklarını açıklasın.bu kadar büyük işlem hacminden sonra görünen oki sizden başkada KY bırakmamışlar hissede. nedense bana hiç güven vermiyor. umarım istediğinizi alırsınız. bol şans.

4. 2.28 den binmistim trene , 2,56 dan vermistim bir iki ay sonra . Ama 1.90 li ya da 2.0x li rakamlara da dusmustum , diferans az diye elden cikarmamistim

2,56 dan verdiklerimi gidecek gibi gorununce 2,59'dan 3 kademe zararla yeniden aldim , ufak ve kazanc kayipsiz al satlar ile 3,05 ten verdim gecen hafta .. sonra 2,94 ten yeniden aldim ve bugun 3,09 dan verdim ama yine hem dun hem de gun icinde 2,83 lere kadar dusus de gordum

Su an elimde yok ama yarin obur gun degisebilir. Potansiyeli var .

Yani uzun vadeciligin bir de bu cinsi var , ayni hissede inat ama kisa vadeli takip ve al sati da birakmamak , ben genelde son donemde bunu deniyorum

Sent from my iPhone using hisse.net

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    halk yatırım o kadar biliyosa yıllardır halkbank için yazdıklarını açıklasın.bu kadar büyük işlem hacminden sonra görünen oki sizden başkada KY bırakmamışlar hissede. nedense bana hiç güven vermiyor. umarım istediğinizi alırsınız. bol şans.
    Sağol arkadaşım, ben orta ölçekli yatırımcıyım alış ve satışlarım 50bin üzeri, inandığım vede güvendiğim hisse de hedefime gelinceye kadar beklerim.bugün de biraz sattım.1,65 tede buradaydım, daha uzun bir süre de buradayım.en az %60 ama genel olarak %100 burdayım.Borsa da 30 senenin bana öğrettiği gidecek, kaçacak denen hisseler'e takılmadan disiplin ve belli prensiplere bağlı olarak
    yatırım yapmak.bende size yatırımınızda başarılar dilerim

Gesendet von meinem SM-N976B mit Tapatalk

6. Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    birisi sabırmı dedi bende kamyonla var ondan arkadaşlar. 10 yıldır aynı hisseyi taşıyorum. ilk 1.10 dan aldiğim hisse 3-4 kez kar satışları ile maliyetim -23 kuruş oldu. hisse şu an 5 TL civarında oynaşıyo konsolide bekliyo.

Alıntıdır, işinize bakın kime borsacılık öğretiyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    birisi sabırmı dedi bende kamyonla var ondan arkadaşlar. 10 yıldır aynı hisseyi taşıyorum. ilk 1.10 dan aldiğim hisse 3-4 kez kar satışları ile maliyetim -23 kuruş oldu. hisse şu an 5 TL civarında oynaşıyo konsolide bekliyo.

alıntıdır, işinize bakın kime borsacılık öğretiyorsunuz
    eyvallah dobra kardeşim. başka bir topikde yazmıştım o yazıyı ama buraya taşıyarak noktayı koymuşsun. söylenecek söz kalmamış. vesselam.

8. Koskoca TRGYO hissesinin topiğinde akşama kadar tek bir yorum yazılmamış!
    Bu hissede hiç mi küçük yatırımcı kalmadı acaba?

1

Sayfa 295/353 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •