Sayfa 343/353 İlkİlk ... 243293333341342343344345 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Sessiz olan forum hisse tavan olunca şenlenmiş

2.  Alıntı Originally Posted by ERCAN 77 Yazıyı Oku
    Sessiz olan forum hisse tavan olunca şenlenmiş
    Aynen, çalı arkasından izliyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Halka arzından bu yana yakasını hiç bırakmadığım hisselerden biri...
    Hissedeki çıkış trendi bence devam ediyor. trend kırılmadığı sürece hissenin yeni zirvelere koşabileceğini düşünüyorum.
    Bu denli büyük bir kar açıklamasından sonra önümüzdeki süreçte şirketten bedelsiz hisse veya temettü dağıtımı gibi gelebilecek haberler hisseye yeni bir ivme kazandırabilir diye düşünüyorum...
    Bu düşünceler şahsi düşünce ve temennilerim olup yatırım tavsiyesi içermez....tutmaya ve beklemeye devam...
    Hisse düşüncelerim doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor....Umarım yakın zamanda çiftli rakamlara ulaşabiliriz...

9.34 de otobana çıkacak araca park cezası kesmek buna denir.. ancak günlükler düzeltme geldikçe güzelleşeceğim demekte haftalıklar olumlu ama günlükler kadar dikkat çekici değil.. 8.80 kırılırsa 8.61 aktıf hale gelebilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Selamlar,
    Bu torunlar geçen yıl ne sattı da 12 aylıkta 5.306.805.000,00 Kar gözüküyor. F/K 1.45 , Esas faaliyetlerden diğer gelirden 5.454.729.000,00 gelir gelmiş. F/K yı bu kadar düşürecek ne sattı bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler...

Gayrimenkul değer artışı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Bu hissede yatırımcı kalmamış yahu.
    Bir çok şirket ara ara değerleme raporu gönderdi bu şirket neden ihtiyaç duymuyor acaba, varlıklar uçmuş vaziyette.
    Biraz takibe alalım bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Değerlemeler Ocak ayında

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 343/353 İlkİlk ... 243293333341342343344345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •