Special Days Image
Sayfa 51/353 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

*anadolu yatırım, trgyo haftalık öneri listesine ekledi
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Kar payı dağıtacağıni açıklayan şirketler, ödeme tarihi ve miktarları ( son güncellenmiş hali )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Batık bizimki yıne...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. VSP250s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. algoritma vs olmasin

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6. eslesme miktari da ucmus

7. TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    eslesme miktari da ucmus

Ucan kacan bir sey goremiyorum.Borsa tarihi zirvelerde hala kastikca kasiyorlar.

Her satis yediginde sistem 10 kademe yukari cekiyor, orada yeni alicilara teslim ediyor yani bizlere, insallah giderde bekledigimize deger..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. VSP250s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/353 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •