Sayfa 91/354 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2825 madde; 721 - 728 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Beklentileri karşılamadı bir de döviz pozisyonu nedeni ile yabancı satışa devam ediyor. Dipi neresi olur bilmiyorum.
    Döviz pozisyonu yeni değil bu şirketin borsada halka arz olduğundan beri döviz açık pozisyonu var satışın nedeni bu değil sanırım. Tahtayı kontrol edenler istediği gibi hisseye yön veriyorlar istedikleri gibi indir bindir yapıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Döviz pozisyonu yeni değil bu şirketin borsada halka arz olduğundan beri döviz açık pozisyonu var satışın nedeni bu değil sanırım. Tahtayı kontrol edenler istediği gibi hisseye yön veriyorlar istedikleri gibi indir bindir yapıyorlar.
    valla onu bunu bilmem de merryl ve diğer yabancılar son bir hafta her gün satıcılı görünüyor
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

3. Meri satiyorsa ben de aliciyim,her gün 20 lot istihkakı var Trgyo'nun 😂

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3.16 al 3.17 sat . Kazancin yarisi komisyona yarisi cebe.

5. Düşüş trendine girmiş. Düşüşünü bitirsin sonra güzel bir alım noktası verir. Grafike baktığımda 3.10 ana kadar bir gerilemeden sonra çıkış bekliyorum. Onuda aşağı kırarsa 3.04 e kadar gelir. Riske girip oradan alırım. Oradanda aşağı giderse daha fazla zarara girmemek için 3.00 bırakıp giderim. Bakalım bu yorumum tutacak mı

6. daha evelden yazdığımda 5.60-6 arası uzun vadeli grafikte tobo nun yukarı kırılma noktası olduğunu ve kelepir olduğunu kendi kendime anlattım.hisse bölündü 2.80-3 arası oldu.yukarı gidişin 7 üstü geri dönüşü şimdikinin 3.50 si hızlı çıktığını dinlenirse 2.80-3 arasına en kötü dönebileceğini yazdım.burası uzun vadeli kelepirdir ve ellerimi ovuştururum.gel gel.Yabancı satmış emekli fonu satmış spek satmış umrumda değil.burası benim gözüm aç olduğu yerdedir.Kendime buy,buy derim.

7.  Alıntı Originally Posted by u.v.yatırımcı Yazıyı Oku
    daha evelden yazdığımda 5.60-6 arası uzun vadeli grafikte tobo nun yukarı kırılma noktası olduğunu ve kelepir olduğunu kendi kendime anlattım.hisse bölündü 2.80-3 arası oldu.yukarı gidişin 7 üstü geri dönüşü şimdikinin 3.50 si hızlı çıktığını dinlenirse 2.80-3 arasına en kötü dönebileceğini yazdım.burası uzun vadeli kelepirdir ve ellerimi ovuştururum.gel gel.Yabancı satmış emekli fonu satmış spek satmış umrumda değil.burası benim gözüm aç olduğu yerdedir.Kendime buy,buy derim.
    3,24 maliyet fena oldu beee...Var mı bir öneriniz,1 yıl bekletir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by oguzlardan Yazıyı Oku
    3,24 maliyet fena oldu beee...Var mı bir öneriniz,1 yıl bekletir mi?
    önerim 1 sene bekletmez .

Sayfa 91/354 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •