Sayfa 275/353 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. şu dönemde yaptığım yanlıştır diyemiyorum
    hisse yıllarca günlük bir kaç milyon lot hacimle işlem görüyordu
    son zamanlarda bu artık 10'larca milyon lota çıktı ve hacimde yeni bir normal oluştu
    hacimde yeni normalin oluşması yeni bir normal fiyatında oluşabileceğini düşündürüyor bana
    yoksa tarafına uğramıyordıum gene uğramazdım.

2. Gyo hisseleri sizin de defalarca gordugunuz gibi sirasi gelince giden sektor hisseleridir

Fakat bunlarin icerisinde basta ekgyo, sonra torunlar nispeten bir klgyo ya, bir mrgyo ya gore betasi yani endeks duyarliligi daha yuksek hisselerdir , bu sebeple gun be gun bazi gyo larin tavan bazilarinin nedensizce taban oldugunu gorursunuz ama trgyo nun ekgyo nun boyle durumlari oldukca azdir

Bu tarz kagitlari genelde KY bile olsan maasindan filan arttirip alir koseye koyar dogal uzun vadeci olursun

Bu demek degildir ki yakin zamanda ornegini gordugumuz ani dusus ve cikislar hic olmaz, olur elbet

Ve elbette rasyolarla cikis trendi daha olasidir ama cikis trendinin zaman ile iliskisi daha yataydir diyelim matematik izahati ile

Bir hisse vardir kisa periyorlar arasi kazanani kazanir, kaybedeni kaybeder ama 5 senelik bakarsin cikisi inisi dengelidir cok bir sey kazandirmamistir

Ama soz gelimi koza grubuna bakarsin , sayisiz insani uzmustur ama 3-4 senede kendilerini 10 a katlamistir

Sent from my iPhone using hisse.net

3. Cehenneeme kadar yolun var
    ne fırsatlar kaçtı senin yüzünden.

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Cehenneeme kadar yolun var
    ne fırsatlar kaçtı senin yüzünden.
    Gunaydin

Gecen gun kast ettigim buydu iste . Allah askina soyle, su attigin mesajin bilgi yahut insanlara faydali ne yonu var ?

Neden yapiyorsun kardes bunu ? Forum ozgur dusuncenin veya tartismalarin sunulacagi yer diye oturup duygu dunyamizin, tepkilerimizin veya bireysel kizginliklarimizin bunlarla alakasi olmayan insanlara aktarilma mecralari midir ?

Bilgi ve yorum iceren mesajlara hic laf etmisligim yoktur ama bu mesajin amaci ne yani ? Yeri hisse forumu mu bu oznel duygu iceriginin ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Canıma tak etmişken uzatmasan iyi edersin
    sanki amerikayı yeniden keşfedeceğiz
    yada marsa adam göndermenin yollarını arıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Canıma tak etmişken uzatmasan iyi edersin
    sanki amerikayı yeniden keşfedeceğiz
    yada marsa adam göndermenin yollarını arıyoruz.
    Konunun amerika kesfi, mars ile alakasi oldugu noktasindaki yorumunu anlamis degilim .

Mevzumuz buraya gereksiz, sahsi ve iceriklerin baskalarina hitap etmekten uzak seylerin yazilmamasi

Canina tak etmesi hususu ise tamamiyle subjektif ve seni alakadar eden bir durum . Burayi bir nefret duvari olarak degil bilgi paylasimi olarak kullanmamiz gerekli

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. anlatamıyorum
    benim
    hisseye katkı olsun gibi bir derdim yok
    var olan verilerle hisse uygun fiyat da , gelecekte de iyi olabileceğini düşünüyorsam o hisse de yazıyorum
    öyle dedektiflik oyamayı
    aaa bak firmanın şurada da bi arsası
    şurada da şu bilmediğimiz bilmem neyi varmış da bilmiyormuşuz vs vs gibi meraklarım yok

8. Tamam olmayabilir ama sabah ilk attigin mesajin da foruma bizlere faydasi yok

Icinde tut . Yok eger "agzima geleni yazarim" dersen yetkim yok engelleyemem yazmani ama elestirilirsin

Yahut sen boyle anlam icerikli olmayan seyler yazmazsin kimse de karismaz dostane gecinilir

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 275/353 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •