Sayfa 279/353 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Benim 18/100.000 . Zamaninda bir cok genis sirket grubu olarak bu rakamdan girmistik, 10 senedir ben oradan ayrildim ettim ama oran ayni

Yalniz su var, bazi (cogunlukla 2/1000) yuksek komisyonlu sirketlerin de cogu ucretsiz senelik 2 inci kademe derinlik sunuyor, o da senede 1.000 liradan fazla para ediyor. Hacmine gore tabi

Kisiye gore bazen yuksek komisyonlular eger derinlik kullaniyorlarsa daha avantajli cikabilirler

Sent from my iPhone using hisse.net

2.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    komisyon oranınız kaç acaba ?
    Onbinde 3. Gedik yatirim.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Onbinde 3. Gedik yatirim.
    İşlem hacmi ne kadar ki on binde 3. Benim ziraat soyuyor bizi . Binde 1 alıyor.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. Benim 10 binde 1,8 .. yani 100 binde 18 . Sanirim a1 capitalde bu oran vardi bir de , baska hatirlamiyorum .. sanko benim

Ama dedigim gibi derinligi bedava acan fakat binde 2 alan yerler var , duruma gore daha avantajli olabiliyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    İşlem hacmi ne kadar ki on binde 3. Benim ziraat soyuyor bizi . Binde 1 alıyor.

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    Ustadim bankalar yuksek aliyor. Hsbc deki benim diger hesapta onbinde 5. Yatirim sirketine gecmek lazim yada bankaya rica etsen onbinde 8 e ilk ricada cekerler. Sonrasi icin ahliyor banka.

Islem hacmimde normal cok asiri yuksek degil cunku alip uzerine yatmayi seviyorum genelde hissenin. Bu arada 2,41 den aldiklarimi 2,45 ten tekrar ciktim. Duserse tekrar alirim bakalim.

6.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Benim 10 binde 1,8 .. yani 100 binde 18 . Sanirim a1 capitalde bu oran vardi bir de , baska hatirlamiyorum .. sanko benim

Ama dedigim gibi derinligi bedava acan fakat binde 2 alan yerler var , duruma gore daha avantajli olabiliyorlar

Sankodaki benim hesapta onbinde 2 idi. Sonra kapattim. 8 yerde hesap vardi. Ikiye dusurdum. Islem masrafi felam kesiyorlalr yillik aylik bas olmuyor iade ile ugrasmaktan yildim. Birde ani islem yapacaksin hangi birini acican. Zor oluyor.

Hsbc deki hesabimda on kademe derinlik var ve onbinde 5. Dedigim gibi derinlik isin icine girince cok asiri dusulmuyor.

7. Hsbc yi deneyebilirim derinlik veriyorsa

8.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Hsbc yi deneyebilirim derinlik veriyorsa

Veriyor. Vermezlerse ozel den yaz seni yonlendiririm. Gediktende derinlik isteyebiliriz.

Sayfa 279/353 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •