Sayfa 280/353 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Veriyor. Vermezlerse ozel den yaz seni yonlendiririm. Gediktende derinlik isteyebiliriz.
    İşlem hacmi veya portföy alt limiti var mı?

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Onbinde 3. Gedik yatirim.
    Teşekkür ederim.Benimde 10 binde sekiz ...Bu şekilde sizin yaptığnız gibi 2.41 alıp 44 versem çok değmiyo yaptığım işe de onun için merak etmiştim..10 Binde 2 teklif eden kurum var sanırı ona geçeceğim...Arıca derinlk de veriyor onlarda.

3. 2/10.000 komisyona bir de ucretsiz derinlik veren kimmis ki ?

Sent from my iPhone using hisse.net

4. 10 binde 3 benim.. ayrıca matriks mobile verildi. 10 kademe derinlik. Aracı kurum dağılımı. Takas listesi. Alıcı satıcı kurumlar kim hepsi açık.
    Birde bunun haricinde her kurumda var mı bilemiyorum gün içi işlem limiti verildi. Paranızın 5 katı kadar para veriyor trade için. Bu parayı kullanıp hisse alınca aynı gün satıp pozisyon kapatmanız mantıklı.. yani siz iki kademe yüksekten satıp trade etmekten söz etmişsiniz. Bu gün içi limitle bunları yapıyorum. ancak oldu da trade de terste kaldınız bunun için de gayet uygun fiyata kredili işlem limiti açılıyor..
    Son bir buçuk aydır benim anaparam yüzde 100 hissede. Devamlı onların limitler ile işlem yapıyorum.
    Alnus yatırım..

İşlem hacmi doğal olarak artıyor verdikleri imkanlar dahilinde.. 12 Nisan da hesap açtım ve nisan ayında hesap acilisimdan sonra 13 gün borsa açıktı.. 1.700.000 işlem hacmi yapmışım.
    Mayıs ayında şimdiye kadar 13 gün borsa açıktı. 1.800.000 işlem hacmi yapmışım..

Bu rakamlar kimine büyük kimine küçücük gelecektir. Sadece sizde hesabınızı buna göre yapıp aracı kurumunuzdan daha fazlasını isteyin.

5. Matriks ve 3/10.000 konusu baska ama diger konu aciga alim/satim yetkisi ile iliskili ve kisiye ozel

Bu araclar her ne kadar ana para uzerinden teminatli olsa da , yani sirkete riski olmasa da yine de kisiye ozel

Sent from my iPhone using hisse.net

6.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    10 binde 3 benim.. ayrıca matriks mobile verildi. 10 kademe derinlik. Aracı kurum dağılımı. Takas listesi. Alıcı satıcı kurumlar kim hepsi açık.
    Birde bunun haricinde her kurumda var mı bilemiyorum gün içi işlem limiti verildi. Paranızın 5 katı kadar para veriyor trade için. Bu parayı kullanıp hisse alınca aynı gün satıp pozisyon kapatmanız mantıklı.. yani siz iki kademe yüksekten satıp trade etmekten söz etmişsiniz. Bu gün içi limitle bunları yapıyorum. ancak oldu da trade de terste kaldınız bunun için de gayet uygun fiyata kredili işlem limiti açılıyor..
    Son bir buçuk aydır benim anaparam yüzde 100 hissede. Devamlı onların limitler ile işlem yapıyorum.
    Alnus yatırım..

İşlem hacmi doğal olarak artıyor verdikleri imkanlar dahilinde.. 12 Nisan da hesap açtım ve nisan ayında hesap acilisimdan sonra 13 gün borsa açıktı.. 1.700.000 işlem hacmi yapmışım.
    Mayıs ayında şimdiye kadar 13 gün borsa açıktı. 1.800.000 işlem hacmi yapmışım..

Bu rakamlar kimine büyük kimine küçücük gelecektir. Sadece sizde hesabınızı buna göre yapıp aracı kurumunuzdan daha fazlasını isteyin.
    Alnus bir tok one cikmis.

5 kati islemin adi overal diye geciyor. Ana para kadar tasimali kredili. Yalniz kredili anlasma yapmazda tasirsaniz temerrut odersiniz yilda uc defa olursa spk cezasi gelir.

2,40 a yazdim bu arada. Siradayim. Gelirse maldayiz tekrardan.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Alnus bir tok one cikmis.

5 kati islemin adi overal diye geciyor. Ana para kadar tasimali kredili. Yalniz kredili anlasma yapmazda tasirsaniz temerrut odersiniz yilda uc defa olursa spk cezasi gelir.

2,40 a yazdim bu arada. Siradayim. Gelirse maldayiz tekrardan.
    2,40 dan trene atladik tekrardan bakalim hayirlisi.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Veriyor. Vermezlerse ozel den yaz seni yonlendiririm. Gediktende derinlik isteyebiliriz.
    Benım hesapta gedıkte 1/1000 kesılıyor işlem hacmim aylık 250000 tl civarı,
    Komisyon dusmesede olur,derinlik alma şansımız olurmu.

Sayfa 280/353 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •