Sayfa 172/353 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Bu şirketin çok fazla döviz borcu mu var? Bu anormal düşüşün sebebi bu muydu?
    y.t.d.

2. pddd 0,26 dan 0,21 e düştü fazla konuşmaya gerek yok bu utanç verici durumu sahipleri düşünsün bu borç dolar 7 ikende daha fazlasıyla vardı ben şahsen kasıtlı birşeyler döndüğünü düşünüyorum kasıma kadar ekranı kapatıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Dur nereye gidiyorsun ortak. Ara ara pasta kesiyorduk. Aylıkta 1.55 civarı güçlü desteği var. Ordan döner diye düşünüyorum. Bu tahta da 1.8- 1.9 fiyat aralığında çok daha fazla mal satıldı. Alanlar hep küçük yatırımcı değil ya.
     Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    pddd 0,26 dan 0,21 e düştü fazla konuşmaya gerek yok bu utanç verici durumu sahipleri düşünsün bu borç dolar 7 ikende daha fazlasıyla vardı ben şahsen kasıtlı birşeyler döndüğünü düşünüyorum kasıma kadar ekranı kapatıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
    hep_yek

4. Dert etme kapat gitsin .. Candan onemli degil, Mehmetcigin kilina zarar gelmesin yeter, sag salim donsunler, yanlarinda baris getirsinler..

Amma velakin, canim ulkemin icine edenler de yarattiklari kutuplasmanin, bozduklari ekonominin, egitimin adaletin, yedikleri yetimin hakkinin, rusvetin yolsuzlugun yozlasmanin bir gun hesabini verirler iktidariyla tum muhalefeti ile pensilvanyada ki yobaziyla ..

Bugun hepsi tefarruat olmustur,bir gun zamani gelir elbet, simdi baska zaman
    Yuce rabbim yardimcisi olsun orada mucadele eden vatansever genc cocuklarin , turku lazi kurdu arabi .. Birgun egitimli, dunyadan haberi olan, beyni yikanmamis vatansever gencler cocuklar yonetecek vatani mi..

Burada para kaybetsen ne olur kaybetmesen, bak biz kalvye basinda yazip duruyoruz, birileri oglundan kizindan haber bekliyor elli yureginde..

Kapat dostum unut gitsin

Bende kapadim anasini satayi, 12 kasimda deger bir bilanco gorursek yorumlariz hayrina..
    sevgiler

6. endeks 105,000 e vardığında anca 1,93 gör endeks 100,000 e düştüğünde çok çıkmış gibi (bugün en çok düşenler ygyo klnma fener trgyo)en önde düşüyor.Diğerleri kısa vadede 100 de yüz prim yapmış hisseler.

Sayfa 172/353 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •