Sayfa 287/353 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    engelle gitsen , felsefeye ihtiycım yok.
    Felsefe yapmiyoruz yahu da surekli pesi sira senin anlamsiz , hitap ettigin sanal olgulari dinlemek istemiyoruz

Kendi mesajlarina bir bakasana allasen , yeter ayiptir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Felsefe yapmiyoruz yahu da surekli pesi sira senin anlamsiz , hitap ettigin sanal olgulari dinlemek istemiyoruz

Kendi mesajlarina bir bakasana allasen , yeter ayiptir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    alıp sattığım hisseleri yerli yerinde satabilip dolar milyoneri olmak vardı, üstelik tl bazında kayıptayım
    benim sinirlerim çok ama çok yıprandı.
    ne olur üstüme gelmeyin.

3. Kısa sürede belki haftaya 3 ü geçebilir diye düşünüyorum. Endeks bozmaz ise ytd tabiki

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. grafik mukemnel olmuş. ancak taşıyanlar 3/5 ,kademeye oynamaya alışmış. daha önce. 2.02 den girip cikmistim.o zamanlar 1.5 mil. alan oldumu % 20 gidiyodu.yabanci sata sata maf etti tahtayi.onlari da anlamiyorum mal satmak istiyorsan fiyati yukseltirsin ki alici gelsin..bunlar işi bilmiyor 5 kademe kaldirip gelene basıyorlar. yahu 1 hafta sabret giren yatirimci sövüp gidiyor. bütün gyo lar tavan gidiyor bu yerinde sayiyor.endeks nerelere geldi bunda tik yok..en son bi kendileri kalcak kendi kendine 50 milyon islem yaptircak ama 50 bin lot bile satamicaklar bunun farkindalarmi bilmem.
    grafik tam kıvamında. önümüzdeki hafta da böyle süründürler se artik başka yazı beklerler..
    takasta birsey yok bu gene en son gider se gider..ucuz kaldi diye..tabi endeks geri dönmeden giderse ..Bu tahta sahipsiz..gercekten sahipsiz. ilgilenen yok başı boş..
    yabanci satışı alışa dönmüş gibi..bu ara gitti gitti gitmiyorsa israr edip zaman kaybetmemek lazim tasiyanlara bol kazançlar. saglikli gunler..para icin sinirinizi bozmayin borsada firsatlar bitmez..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    grafik mukemnel olmuş. ancak taşıyanlar 3/5 ,kademeye oynamaya alışmış. daha önce. 2.02 den girip cikmistim.o zamanlar 1.5 mil. alan oldumu % 20 gidiyodu.yabanci sata sata maf etti tahtayi.onlari da anlamiyorum mal satmak istiyorsan fiyati yukseltirsin ki alici gelsin..bunlar işi bilmiyor 5 kademe kaldirip gelene basıyorlar. yahu 1 hafta sabret giren yatirimci sövüp gidiyor. bütün gyo lar tavan gidiyor bu yerinde sayiyor.endeks nerelere geldi bunda tik yok..en son bi kendileri kalcak kendi kendine 50 milyon islem yaptircak ama 50 bin lot bile satamicaklar bunun farkindalarmi bilmem.
    grafik tam kıvamında. önümüzdeki hafta da böyle süründürler se artik başka yazı beklerler..
    takasta birsey yok bu gene en son gider se gider..ucuz kaldi diye..tabi endeks geri dönmeden giderse ..Bu tahta sahipsiz..gercekten sahipsiz. ilgilenen yok başı boş..
    yabanci satışı alışa dönmüş gibi..bu ara gitti gitti gitmiyorsa israr edip zaman kaybetmemek lazim tasiyanlara bol kazançlar. saglikli gunler..para icin sinirinizi bozmayin borsada firsatlar bitmez..

adın acemi fakat bayağıda bi tavsiyede bulunmuşsun. sahipsiz tahtada 120 milyon TL işlem hacmini kim yapabilir? bütün hisseleri aynı anda götürseler aç kalır bu adamlar. sıraya koyarlar, hepsinden kazanırlar. sende şansına doğru yerdeysen ve sırayla zıplamayı becerebilirsen onlarla birlikte kazanırsın. aksi durumda sıranın sana gelmesini beklersin. yabancıda başka tahtaları alıp götürmek için nakit ihtiyacını karşılamıştır. bir gün döner buraya fakat takasda gördüğünde %20 yapmıştır zaten. mal satack kimseyi bulamayacaklar diyorsun,buna inanıyormusun 2 TL lik RTALB 50TL den mal sattı hatırlatayım.

6. endeks aşağı dönümü taşıyanlar birbirine satar ortalama dusurmek icin..endeksin ömrüde cok uzun süreceğe benzemiyor..

7. bu gun 2.65 üstü kapasaydi.haftaya 3.30 larda olurdu.5 kademe goren basti.aslinda disardan gelen yok taşıyanlar birbirini ütüyo, dışardan görünen bu..

8. kumarda kayben demişki kaybettim ama oyunumu masadakiler çok beyendi.ozak ozkgy ile bu ayni fiyattaydi..ozak 3.03

Sayfa 287/353 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •