Sayfa 223/353 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2817 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Amma nazlı bir şirket hissesi arkadaş. Borsa yükseliş kodunda bizimkisi sanki geri gitmek için ayrı bir cana sarf ediyor. Görende şirket bilançoda zarar açıkladı sanacak. Yada piyasada işleri alt üst oldu sanacak.

Faizler dip seviyede ,
    Pd dd seviyesi defter değerinin 1/5 i, çok çok ucuz
    Faizlerin dip seviyede olması gayrimenkul sektörü için çok iyi bir durum ve satışlar iyi gidiyor gayrimenkul sektöru bazında , Diğer sektörler bu kadar iyi değiller, bu kadar şanslı değiller
    Bilançosu da iyi gelmiş, kendisini kanıtlamış

Daha ne olsun. Diğer hisseler koşarak gidiyor bizimki 1 ileri 1 geri en son 1 adim daha atayım bari havasında. Çok fazla nazlanıyor arkadaş.
    Yakıştıramadım bu hisseye

2.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Amma nazlı bir şirket hissesi arkadaş. Borsa yükseliş kodunda bizimkisi sanki geri gitmek için ayrı bir cana sarf ediyor. Görende şirket bilançoda zarar açıkladı sanacak. Yada piyasada işleri alt üst oldu sanacak.

Faizler dip seviyede ,
    Pd dd seviyesi defter değerinin 1/5 i, çok çok ucuz
    Faizlerin dip seviyede olması gayrimenkul sektörü için çok iyi bir durum ve satışlar iyi gidiyor gayrimenkul sektöru bazında , Diğer sektörler bu kadar iyi değiller, bu kadar şanslı değiller
    Bilançosu da iyi gelmiş, kendisini kanıtlamış

Daha ne olsun. Diğer hisseler koşarak gidiyor bizimki 1 ileri 1 geri en son 1 adim daha atayım bari havasında. Çok fazla nazlanıyor arkadaş.
    Yakıştıramadım bu hisseye
    Bu sirketle sadece AVM gelirleri icin yatirim yapanlar vardi.
    Avm ler ne kadar kapali kalacak?
    Bu konuyu kestirebilen var mi?

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Kapanış ekranı seyredin 1 lot 1 lot şiir yazıyor vatandaşın biri 10 dk dır
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

4.  Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Kapanış ekranı seyredin 1 lot 1 lot şiir yazıyor vatandaşın biri 10 dk dır
    sabah kaptırdığı malları bekler o şerefli.....spek alırsın bekle...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    YKGYO kadar olamadık... yazık
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

6. SPK nın böyle kıytırık kağıtlara önlem alması lazım. Atıyorum son 90 günlük ortalama fiyattan çağrı yaptırtıp yatırımcıya parasını ödetip borsadan atması lazım. Böyle ne olduğu belirsiz firmaların borasada yer kaplamasını engellemek lazım.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Şu an tahtada spek var ve ince ince kademeleri işliyor. Ekranda izliyorum. kademi indirmesi, kaldırması, tutması çok profesyonel.. topluyor. Yukarı bırakmıyor. Bence bu seviyelerden %20 bi hareket çektirme ihtimali kuvvetli olabilir, aynı YKGYO 1.80-2.17 yaptırılan hareket gibi.

8. Serefsizlikle meteliksizlik arasında kalmış gibi. Ya kuruş hesabı yapıyor ya da gerçekten çok aç bir kurus bile vermeye gucu tahammulu yok

Sayfa 223/353 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •