Sayfa 185/353 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Döviz stabil kalırsa anca ..ayrıca paşabahçede şu an sadece para yer ordan gelir 20122 leri bulur... 2020 de 1 milyar tl kira geliri nerden olacak ? Şirketi kötülemek için demiyorum sadece borçla yaşamak hele de bizim gibi ülkelerde hep sıkıntı yaratır.Şirket bu borcu kapatmak birinci önceliğimiz demeli ve gereğini yapmalıki gerçek değerini bulsun şirket... uzun vade cek cak ile şirketin açıklamalarına pek güvenmiyorum açıkçası.Yeni yatırım yapmadan dursalar bile büyük başarı benim için ..Döviz inşallah büyük ataklar göstermez veya paşabahçeden hızlı bir şekilde yüklü ön satışlar ile nakit girişi sağlanır.
    hocam zaten şirket öncelikli hedeflerinin borcu sıfırlamak olduğunu söyle 2-3 yıl içinde turizm haricinde yeni yatırım yok mevcut 4 otel projesi tamamlanacak Paşabahçe için ortak alması şirketin zararına arsa kendisinin ve harcayacağı paranın birkaç mislini kazanacak Paşabahçe’de şu şekilde ortak bulabilir katarlı şirket gelip buradaki bütün yalı ve yalı dairelerine ben talibim diyebilir bu yıl kira artı ortak alan gelirleri 700 m şirket cirodanda pay aldığı için ölüsü 800 m olur bu sene Hilton’u hesaba katmıyoruz 2021 de katrilyon hesap ortada böyle bir geliri olan üstelik kar marjı %70-80 böyle başka bir firma ben bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    hocam zaten şirket öncelikli hedeflerinin borcu sıfırlamak olduğunu söyle 2-3 yıl içinde turizm haricinde yeni yatırım yok mevcut 4 otel projesi tamamlanacak Paşabahçe için ortak alması şirketin zararına arsa kendisinin ve harcayacağı paranın birkaç mislini kazanacak Paşabahçe’de şu şekilde ortak bulabilir katarlı şirket gelip buradaki bütün yalı ve yalı dairelerine ben talibim diyebilir bu yıl kira artı ortak alan gelirleri 700 m şirket cirodanda pay aldığı için ölüsü 800 m olur bu sene Hilton’u hesaba katmıyoruz 2021 de katrilyon hesap ortada böyle bir geliri olan üstelik kar marjı %70-80 böyle başka bir firma ben bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spyro55 isimli
    Arkadaşin dediği çoğu şeye katılıyorum.
    Ayrıca bu şirket baya alanında profesyonel çalışıyor. Herşey i hesaplıyor zaten. Bazı gayrimenkul şirketleri battı bu krizde yada batmaktan zor kurtuldu. Kurtarmaya çalıştılar bazılarını.

Ancak bu şirket alanında baya iyi yönetiliyor bu konuda. Hem bu kadar iyi yonetilmeseydi bu şirket, şuan Türkiye nin en büyük gayrimenkul şirketleri arasına da giremezdi zaten. Yani şirket köklü ve hesaplamaları gayet iyi yapan bir yönetici kadrosundan oluşuyor.

Çalışmalarının ve ileriye dönük planlarının boş olduğunu hiç sanmıyorum. Tutturacaklarini da düşünüyorum ben

3. Yönünü ve ticareti Avrasya'ya çeviren Türkiye için batılı liderler telaşlandılar.

Natonun geleceğini konuşalım diyorlar, ne dersiniz?

Avrupa Birliğine alalım diye ciddi öneri ve daveti de yaparlarmı?

Yıldızı parlayan Türkiye'nin Bıst İstanbul'u 130.000 endeks olurmu?

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Yönünü ve ticareti Avrasya'ya çeviren Türkiye için batılı liderler telaşlandılar.

Natonun geleceğini konuşalım diyorlar, ne dersiniz?

Avrupa Birliğine alalım diye ciddi öneri ve daveti de yaparlarmı?

Yıldızı parlayan Türkiye'nin Bıst İstanbul'u 130.000 endeks olurmu?
    Almanya AB den çıkıp Türkiye ye katılmak istiyor diye duydum. Zaten bizi kıskanıyordu. Ne dersin olur mu?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Almanya'nın ali çıkarları Avrasya'da.Fransa'dan ziyade onlar için Rusya ve Çin çok önemli.Ticaretleri hızla artıyor.

6. Gelirle favök ü karıştırmayalım.... şirket açıkladı ama onların hesabına göre bu yıl da borç baya azalacaktı ama stok eritemediler.Şirket bu türden durumlara karşı kesinlikle nakit yaratmalı ve hemen.paşabahçeden arsa kendisinin diye karlı olacak ama yatırımı yapıp satarsa ... şu an zaten bahsettiğim riskler olmasa hisse diplerde sürünmezdi. Şirket kötü değil ama borç da bir gerçek ülkenin dövize duyarlılığı da bir gerçek... hayırlısı bakalım... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ab liderleri özür dilemek için değil de ortadoğuda ve doğu akdenizdeki çıkarlarını sıralamak için görüşecekelrdir.Türkiye gücünü ve kararlılığını gösterdi.Inşallah pkkya aklını başına aldırır ABD . Ülke olarak birlik içinde olursak hainlere karşı hep bir ağızdan konuşursak milşi politikadan taviz vermesek 5 sene içinde ekonomide ve dünya siyasetinde farklı konumda olabiliriz...faizlerin ve kurların dengeli olduğu bir ülkede gayrimenkul her zamam önde gelen yatırım olur....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 185/353 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •