Sayfa 191/353 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2824 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Döviz 1-2 yıl sakin dursa şirkette tüm gelirlerle borç ödese küçük yatırımlar dışında yeni bir yatırım çıkarmazsa güzel şirket

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sefer de diyecekler ki sirket büyümüyor, gelişmiyor
     Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Döviz 1-2 yıl sakin dursa şirkette tüm gelirlerle borç ödese küçük yatırımlar dışında yeni bir yatırım çıkarmazsa güzel şirket

Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by funnym Yazıyı Oku
    Bu sefer de diyecekler ki sirket büyümüyor, gelişmiyor

Yatırım tavsiyesi değildir
    Hocam yeni yaptığı projeler ile şirket borçlarıni kapatırsa eğer, özkaynaklar otomatikmen artış kaydeder zaten.

Halı hazırda bilanço ya bakarsaniz 12 milyar gayrimenkul değerlemesi var ama borçları çıkınca kalan 7.4 milyar oluyor ve defter değeri olarak şuanda bu fiyattan işlem görüyor şuan.

Dolayısıyla borç kapanırsa 12 milyar defter değeri olarak işlem görmeye başlayacak. Tabi hisse değeri de artmış olacak. Tabi birde şu var ki, bu borçlar 3 sene sonra kapanacak, 3 sene sonra 12 milyar gayrimenkul ve %25 gibi değer artışı yapsa üzerine (enflasyon farkı)ekleyince 2022 yılında borçları ödediğini düşünürsek en az 15-16 milyar civarında gayrimenkul değerlemesi ortaya çıkacak bu şirketin. Şuan hisse 1.73 ve 2022 de bunlar olursa bir hissenin gerçek değeri 15 lira üzerinde olacak tır. Gerçekten muazzam ve güzel bir rakam çıkıyor ortaya. Umarım şirket bu dediklerini yapar ve bizi yaniltmaz. Gelecek yıllarda bunları zaten yapacağız diye açıklama da yapmış şirket. Yapacağına da inanıyorum şahsen.

Tavsiye içermez. Şahsı fikrim dir

4.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Hocam yeni yaptığı projeler ile şirket borçlarıni kapatırsa eğer, özkaynaklar otomatikmen artış kaydeder zaten.

Halı hazırda bilanço ya bakarsaniz 12 milyar gayrimenkul değerlemesi var ama borçları çıkınca kalan 7.4 milyar oluyor ve defter değeri olarak şuanda bu fiyattan işlem görüyor şuan.

Dolayısıyla borç kapanırsa 12 milyar defter değeri olarak işlem görmeye başlayacak. Tabi hisse değeri de artmış olacak. Tabi birde şu var ki, bu borçlar 3 sene sonra kapanacak, 3 sene sonra 12 milyar gayrimenkul ve %25 gibi değer artışı yapsa üzerine (enflasyon farkı)ekleyince 2022 yılında borçları ödediğini düşünürsek en az 15-16 milyar civarında gayrimenkul değerlemesi ortaya çıkacak bu şirketin. Şuan hisse 1.73 ve 2022 de bunlar olursa bir hissenin gerçek değeri 15 lira üzerinde olacak tır. Gerçekten muazzam ve güzel bir rakam çıkıyor ortaya. Umarım şirket bu dediklerini yapar ve bizi yaniltmaz. Gelecek yıllarda bunları zaten yapacağız diye açıklama da yapmış şirket. Yapacağına da inanıyorum şahsen.

Tavsiye içermez. Şahsı fikrim dir
    Şirketin 3 senede borç bitecek üfürmesene ben inanmıyorum...O sadece hedef...hiç döviz artmayacak 1.2 milyar stok eriyecek paşabahçe yapılıp hemen satılacak cak cek...hikaye...döviz oranlı artsın büyük yatırımlara girmesinler yeter şimdilik.bırç falan 3 senede bitmez bana göre... şirket zaten şu an 550 mln tl favök üretiyor yani büyüme gibi bir sorunu yok... yatırım tavsiyesi değildir

5. 3 senede borç bitirmesine gerek yok 2021 yilina kadar borcu 2.5 milyar seviyelerine cekebilirse guven oldukca artar ve hisse defter degerinin yari seviyelerine yaklasir

6. Borcun biteceğine kimse inanmadı herhalde 😃. Hisse de aşağı süzülmeye başladı bakalım. Neyse,. Olumlu görüşler arttığında,. başka zaman yükselir artık 😄😄

7. Gerçekçi olun,1. 45 1.50 seviyesine geri gelmeden düzeltme bitmez.... Y. T. D

8. 5. Levent reklamları çıkmaya başlamış torunların CNN de gördüm az önce

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 191/353 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •