Sayfa 212/353 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Artık eski günlerdeki gibi tepkisiz değil. Borsa durumuna göre geri çekilme ve ileri atılım yapıyor. Bu güzel. Bence bunlar normal. Kâr satışı yaparak tekrar toplama hareketi yapma çabası da normal olacaktır. Hisse yeni yeni kendisini topluyor bence. Daha gidecek yolunun olduğunu da düşünüyorum. İnşaat sektörünün canlanması görülür nitelikte bence. Gayrimenkul satanlar Fiyatları da Ufak ufak yukarı revize ediyor ve yukarı çekiyor lar. Torunlar GYO nün Satışları da artmış olabilir ve son bilancoya yansıması ekstra dan artış yaptırabilir bence. Değerleme de yapacaklar dir muhtemelen diye düşünüyorum. Yani son bilanço baya güzel olabilir. Zaten çoğu küçük yatırımcıyı da döktüler zaten. Yukarıdaki grafiğe bakınca son 1 ayda City bank ve doçe bank iyi hisse toplamış, bunu hemen döneceğini sanmam. Biraz yükseltecek, bir süre taşındıktan sonra azar azar verirler. Bu işlem ise yılbaşı sonrasında belki 3 ay, belki 6 ay, belki 10 ayda olur orasını bilemem. Ancak çaktırmadan topluyor orası kesin gibi görünüyor.
    Tavsiye içermez

2. Bana da yılbaşına kadar 3.00 civarına götürecekler gibi geldi. Bakalım ne olacak. Bilanço sonrası yeni hareket yaptırır lar zaten.

Yabanci orani 10 günde 32 den 36 ya yükselmiş. Zaten son donemde olan hacimli işlemlere bakildiginda 2.50 ilk etapta destek gibi gorunsede , en kotu 2.40 altini gösteremeyecekler gibi bakalim nolcek.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hissenin son 1 aylık pirimine rağmen hala çok güçlü durması dikkat çekici.
    Bugün ölü piyasada bile citi 230.000 lot almış. İlginç geldi takasları radara aldık

Yabancılar ne gördü bunda?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hissenin son 1 aylık pirimine rağmen hala çok güçlü durması dikkat çekici.
    Bugün ölü piyasada bile citi 230.000 lot almış. İlginç geldi takasları radara aldık

Yabancılar ne gördü bunda?
    Bende aldim bugun sizde aldiysaniz guzel olmus, Klgyo nerede bu camura batmis altin nerede, baski baski baski, torunun konuşmalarını dinledim bloombergde hersey olumlu sahibinden.com da favorilere aldigim ilanlar bir-bir satiliyor, son bilanco ile 2030 torunun yılı olabilir

6.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Bende aldim bugun sizde aldiysaniz guzel olmus, Klgyo nerede bu camura batmis altin nerede, baski baski baski, torunun konuşmalarını dinledim bloombergde hersey olumlu sahibinden.com da favorilere aldigim ilanlar bir-bir satiliyor, son bilanco ile 2030 torunun yılı olabilir

2030 mu, 2020 yapalım şunu. Ben az aldım akşam üstü kapanışa yakın. Yarın ola hayır ola diyelim. Bu akşam bi araştırayım iyice. 1 aydır uzağız var mı bakalım yeni gelişme,

Borsanın en ucuz hissesi konumunu koruyor. Son çeyrekte iyi bir faaliyet karı ve değerleme ile güzel şeyler olabilir. Yabancı ilgisi çok iyi, onlar torunlara hiç bu kadar ilgi göstermemişti.

https://haber.sol.org.tr/turkiye/tor...yapacak-276979

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2030 mu, 2020 yapalım şunu. Ben az aldım akşam üstü kapanışa yakın. Yarın ola hayır ola diyelim. Bu akşam bi araştırayım iyice. 1 aydır uzağız var mı bakalım yeni gelişme,

Borsanın en ucuz hissesi konumunu koruyor. Son çeyrekte iyi bir faaliyet karı ve değerleme ile güzel şeyler olabilir. Yabancı ilgisi çok iyi, onlar torunlara hiç bu kadar ilgi göstermemişti.

https://haber.sol.org.tr/turkiye/tor...yapacak-276979
    Evet okudum o haberi 2020 ya 2030 yanlis oldu bloombergteki yayinini dinleyebilseydin, ama kapta zaten aciklamalar görülüyor, temettu vermek istiyoruz isler iyi gidiyor suan diyor

8. 2030 deyince lodosum aziz başkanı gömdükten sonra hisse uçacak demek istiyor galiba diye düşündüm.
    Bakayım başkanın videosuna, neler demiş çözelim şifreleri. Konut satışları son çeyrekte çok güzelmiş diye duydum.

Sayfa 212/353 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •