Sayfa 179/353 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Global bugün de 1.2 M satmış. Teb ' in elimde ne kadar kaldı takas paylaşabilecek var mı?

hep_yek

2. Fiyatı düştüğü için ilgimi çekti ama bir kaç sorum var
    Bilançoda stoklardaki konutlarla ilgili bir hata mı var yoksa gözden bir şeyi mi kaçırıyorum

5. Levent projesinin değeri 6 aylık bilançoda 729 milyon TL gösterilmiş

ama ocak ayındaki ekspertiz raporunda 524 milyon gözüküyor

6 ayda 50 konutun satıldığı projede bu farkın sebebi nedir?

Eğer yanlış anlamadıysam, 5. Levenet projesinde 200 milyon TL lik bir zarar meydana gelecek

Bu konuyu açıklayabilecek bir arkadaş var mı?

3. Endeksdeki yükseliş kadar bile tepki yok, tek kademe artı, yuh oğlu yuh sana torun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Üstünden bir deprem geçmiş gibi, bu enkaz kolay kolay kalkamayacak gibi, kaldırılıp kentsel dönüşüme girmesi lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Düştükce 1000 adet alıyor dün 1.51den dahi aldım. 1.58 maliyet ile bekliyorum. 2 tl olmadan satmam

6.  Alıntı Originally Posted by florida Yazıyı Oku
    Fiyatı düştüğü için ilgimi çekti ama bir kaç sorum var
    Bilançoda stoklardaki konutlarla ilgili bir hata mı var yoksa gözden bir şeyi mi kaçırıyorum

Eğer yanlış anlamadıysam, 5. Levenet projesinde 200 milyon TL lik bir zarar meydana gelecek

Ekspert değeri üzeri satılırsa daha iyi değil mi??

7.  Alıntı Originally Posted by florida Yazıyı Oku
    Fiyatı düştüğü için ilgimi çekti ama bir kaç sorum var

Sn Florida
    Her dem yatırim,. arkadaşın da dediği gibi ocakta konut fiyatları biraz düşüktü.

Sebebi ise Ocak ayında faizler yüksekti. Dolayısıyla konut satışları düşüktü ve konut piyasasınin müteahhit leri önceden borçlanarak yapmış olduğu elindeki konutları kısa sürede nakite çevirebilmek için elindeki konutların fiyatlarıni düşürüyorlardi. Bu fiyatlama bütün gayrimenkul piyasasini etkilemişti.
    Kısacası Ocakta satılması düşünülen 150 milyar değer biçilen daireye şuanda 170 milyar diyor piyasa. Şimdi gayrimenkul piyasası baya hareketlendi. Satışları arttı.
    Belki de yeni bir degerleme ile bu 9 aylık bilançosu bilançoda artıya geçirebilir. Tabi gayrimenkul satışı da olabilir bu arada. Aylık kira gelirleri de var. Bunları birleştirince güzel bir bilanço sergileyebilir belki.
    Çünkü son 2 yılı düşününce bu şirketin gayrimenkul sektörü hiç iyi gitmedi

8. Hisse hareketleri çok sığ gibi duruyor ama birden 1.82 lerden düştüğü sert inişi birden yine buna benzer hareket yapabilir gibime geliyor ama bakalım. Tabi yavaş yavaş bir hareket de sergileyebilir. Şimdilik nazlı gelin gibi tepki vermiyor. Bakalım 10 gün içinde bir hareket yapması ihtimali yüksek gibi geliyor bana. Elbet birşeyler olur. Böyle gitmez bu hisse
    Tavsiye içermez şahsı fikrim dir

Sayfa 179/353 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •