Sayfa 303/353 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. 3.87 piskolojik direnc yaptılar pazartesi 3.88 alis acilirsa şaşırmam

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

2. bu hafta gyo haftasi gyo endeksi tavanini kıracak. tek yesil.kalan endeks gyo endeksi..onlar ucuz kaldi. bunda sermaye 1000 gecmis yil kari 7500..oz kaynak 11000..matamatik hesabina gore ...kac fiyat cikiyo pek onemi yok ama...yabancilar simdi bunlara bakip kaat alacak...bunlari corona morona etkilemiyo

3. patron da soyle 30 milyon filan mal koysa tahtaya iri filler ky maliyla ulaşmaz bari..adam da saf degil tabi 10 tl lik mali burdan versin oda hakli hisse basina..7.5 tl kar kasada yatiyo..yeni yasaya gore bunlardan devler vergi alacakmis..ya dagitacak..ya bedelsiz vercek..

4. disarsi vadeliler iyi kapati yarin bizde arti açarız umarim..tiwitter gyo endeksinden bahsediyo gyo lar bu hafta ziplicak gibi..

5.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    biraz gezindim..millet öyle bıkmışki 2 70 hedef koymuş. 2 70 gecerse ben 2.74 alacagim..uc beş ciler 2.70 te dökülecek sanirim..

haziranda durum boyleydi gecince almistim herkez orda satmisti..

6. endeks 132 duzeltmesini yapti ilk hedef 136 ustu 142 kadar duzeltme beklemiyorum...tabi benimki fal..ya tutarsa..

7. eskiler bilir bizim endeksin 42 binden 57 bine bir girişi vardi yabanci hergun anlamsiz sekilde endeks kagitlarini deli gibi aliyorlardi..57 binden 22 bine dönüşü de ayni ciktigi gibi olmustu 24 binden yabanci tekrar girme basladi ardi 110bin..
    bu endekste bunlar boyle mal alıyorlarsa niyetleri cok iyi degil. ocak ayinda amerikadaki el degistirmeye kadar endeksi dikip komle elvada demek..tabiki hedefleri bukadar mali yerliye satmak degil..kendileri gibi baska yananci fillere..
    benim ongorum ocak ayina kadar ralli yaptiracaklar ki...o milyon lotlari yeni fillere verebilsinler...burdaki yabancilar biyikli..korkacak bisey yok vereceklerini verdiler zaten..yenisini alirlarsa 7 li rakamlara yok almazlarsa yerliler le yerli mali yurdun mali 3 4 git gel olur..alirim 3 satarim 3 olur
    .

8. bos tahtada boyle iyimi..64 bemde burdayim hadi bakalim..

Sayfa 303/353 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •