Sayfa 304/353 İlkİlk ... 204254294302303304305306314 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. dun verdiklerin bir kısmını bedava yerine koydular..hadi hayirlisi..uzun vadeli yatirimci olduk..2 ay sonra bakariz artik fiyata..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

2. bu hafta 136 denicek endeks ustu kapanış ocaga kadar ralli teorisini onaylicak.136 ustu kalamassa 126 bin destek arıcak

3. aksama kadar boyle kendine bas al burdan bulamassin 4.20 getir belki bulursun

4. 3.87
    kirmasi 2023 hedefleri arasında yerini aldi..hayirlu olsun. vana müsade

5. ben de yok girmistim ama ciktim..citi kapanış ta gelmese 60 kadar basilcakti. 1 kademeye oynamaya baslamislardi...65 yazilip 66 ya vur ha vur citi geleni al di geleni aldi.. sonra 72 cizince 66 verenler kosyu 77 kadar geri aldi .nasil gūnlükcusu var anlamak zor milyon lotu 66 dan veriyor döndü diye 72 den aliyor 66 gelince bida veriyo..hergün zarar gene de bıkmıyorlar
    zaten kagidin bu halde olmasinin sebebi bunlar..
    bu kagit 3 6 9 da zarar aciklar 12 aylikta yuksek kar aciklar..yabanci bunu biliyor..geçmiş yil karlari 7.300 ml. bu kaat 8 olmasi lazim hele bu endekste..kavga neyse ..bitinceye kadar bu kagidin isi zor.patronlar devreye girip bunlarin elinden bu mali almadikca cok can yakmaya devam edecekler..

6. Gruplarda çok dillenmeye başladı. Bugün son dakkalardaki alımlarda grup alımlarıydı. Alislar hızlanınca boa verdiklerini geri aldı. Ben de satmıştım alim görünce geri aldim. Çıkışa geçebilir. 86 ve 95 seviyeleri dikkatli izlenmeli. 4.3 ler hedef olabilir. Şahsi görüşlerimdir yatırım tavsiyesi olamaz.

7. Beklenti olarak başkent doğalgaz in halka arzı var. Kap haberi düştüğünde hiç beklenmedik yerlere gelebilir. Ayriyeten sizin de dediginiz gibi Kasa para dolu ve bunlara vergi gelecek büyük ihtimal bedelsiz yaparlar. Yıl sonu karlılığın da Yüksek geleceği aşikar. Arti torunlar agresif büyüyen bir şirket haber bazlı hareketler olası. Pd ise diplerde. Elindeki varlıklara göre fazlasıyla ucuz. Herkese bol kazanç.

8. Bugün kağıt yükselen üçgeni yukarı kırdı. 4 lerin üstüne atması beklentim. Hayret ki burada kimse yok. Kendi kendime yazıp çiziyorum.

Sayfa 304/353 İlkİlk ... 204254294302303304305306314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •