Sayfa 228/353 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 2820 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. QNBFL yıllık cirosu 500 milyon tl, piyasa değeri 13.5 milyar tl, yıllık cironun 27 katı kadar bir PD'ye sahip, hissesi 115 tl den kapandı bugün, bir ara 239 tl yi görmüştü ve PD 27 milyar tl ye çıkmıştı yani yıllık cironun 54 katına, F/K rasyosu o zaman 300 (üç yüz) gibiydi, borsada mantık arayanlar boşuna arıyorlar

alıntıdır

2.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Anlaşılan bugün bankalara ve bazı hisseler e alım yapılmış yüklü şekilde. Yüklü olması bence olumlu bir havanın sürdüğünü gösteriyor. Bizim bu hisse ise kaç gündür yükselmesinin baskı ve kâr satışlarını yaptı sanırım. Ancak haftaya jübile yapabilir bize. Özellikle bunu açılışta yaparsa şaşırmam doğrusu. Hayırlısı bakalım. Yinede değerinin neredeyse 1/4 ünden işlem gören bir hisse sahibiyiz. Iyi yönünden bakmak lazım. Herkese hayırlı bir hafta sonu dilerim. Haftaya biraz daha şenlikli olabilir gibime geliyor bu sinerjiyi haftaya bıraktığı ortada bence
    Cuma namazları da olmayınca kafamı karıştırdınız, ne çabuk geldi bu hafta sonu dedim
    ta ki akşam ezanından sonra sala okununcaya kadar artık bu günü ct'si biliyordum.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Cuma namazları da olmayınca kafamı karıştırdınız, ne çabuk geldi bu hafta sonu dedim
    ta ki akşam ezanından sonra sala okununcaya kadar artık bu günü ct'si biliyordum.
    Hocam sormayın vallahi, bizde de kafa kalmadı. Insan ne yapacağını şaşırıyor bazen. Haklısınız. Dün dışarı çıktım filmlerdeki gibi sessizlik bürümüş sokakları, hayret, insan hayatında göremeyeceği şeyler yaşıyor. Siz söylemeseniz ben hala Cumartesi bilecektim bu günü. Takvime baktım Cuma diyor. Kafa kalmamış doğrusu. Neyse

Bugün için yorum yapayım kendimce

Bugün güzel şey olabilir bu(Trgyo) hisse için. Sanki 7 nisan dan bu yana bir yataya bağlama olayı oluşuyor gibi görünüyor. Bu sıkışma artı olarak yansıma yapar diye düşünüyorum. Dunku cikistan nasibini alamadıysa bugün alma ihtimali bence yüksek. Heleki ilk yarim saat i merak ediyorum. Dünkü pozitif güçlü hava diğer hisselerde de hissedilecektir bugün.

Piyasamız genel olarak bugün ki islemlerde biraz aşağı biraz yukarı ama pozitif bir hava şeklinde olabilir bence
    Bizim hisse bugün bana göre show yapması lazım bize😁😁.
    Dünya piyasalarındaki pozitif hava kısa vadede şimdilik olumlu devam ediyor görünüyor bence
    AB yeni ekonomik pakette anlaştılar , bu çok iyi
    ABD fed 2,2 trilyon dolarlık teşvik paketi muhtemelen onaylanacak.
    Zaten dün de pozitif hava devam etmiş ABD piyasaları nda.

Ama piyasalar çok karışık dikkat edin derim. Her an herşey hızlı şekilde oluyor. Terste kalmamaya çalışın. Çok dikkatli takip edin piyasaları. Aşı ile ilgili cikan olumlu haberler de hergün piyasaya yeni umut ışığı veriyor. Umarım yakında çok daha güzel haberler görürüz. Ama şunu söylemek istiyorum, ben hayatımda , ne Avrupa da ne de Amerika piyasalarında bu kadar büyük teşvikler görmedim hiç. Gerçek ten piyasalar için ne gerekiyor ise yapıyorlar gibi geliyor bana. Umarım yakinda piyasalar in hepsi toparlamaya başlar. Kalin sağlıcakla
    Bol şans.
    Tavsiye içermez
    Kendı düşüncelerimdir

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    QNBFL yıllık cirosu 500 milyon tl, piyasa değeri 13.5 milyar tl, yıllık cironun 27 katı kadar bir PD'ye sahip, hissesi 115 tl den kapandı bugün, bir ara 239 tl yi görmüştü ve PD 27 milyar tl ye çıkmıştı yani yıllık cironun 54 katına, F/K rasyosu o zaman 300 (üç yüz) gibiydi, borsada mantık arayanlar boşuna arıyorlar

alıntıdır
    Bazi hisseler bilerek şişiriliyor üstad. Yada içerden sağlam bilgi var ve şirket çok büyük bir işe girmiş olabilir bunu haber alan büyük yatırımcılar şişirebilir hisseyi. Belli olmaz. Bu tarz hisselerden hep uzak dururum. Yükseltip birden kucağa bırakma yapabilir ler. Açıkçası hiç bakmıyorum o hisselere. Bana göre tuzak ihtimali yüksek oluyor. Dikkat edin sizde.
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Bazi hisseler bilerek şişiriliyor üstad. Yada içerden sağlam bilgi var ve şirket çok büyük bir işe girmiş olabilir bunu haber alan büyük yatırımcılar şişirebilir hisseyi. Belli olmaz. Bu tarz hisselerden hep uzak dururum. Yükseltip birden kucağa bırakma yapabilir ler. Açıkçası hiç bakmıyorum o hisselere. Bana göre tuzak ihtimali yüksek oluyor. Dikkat edin sizde.
    Saygılar
    Bende de piyasa psikoloji bırakmadı
    artık saçma sapan alıntılar yapmaya başladığıma göre
    piyasaya inananmayacaksam bu piyasada işim ne? uçlarda yaşananlar hiç bir şekilde örnek alınmamamlı

hayırlı cuma'lar
    bol kazançlar.
    Son düzenleme : kitapci34; 10-04-2020 saat: 10:13.

6. Hisse sıkışma yaşıyor spek efendi. Duyurulur. Patlat gitsin rahatlasın hisse artık. Patlarsa 2,41-2,57 arası hedef gibi görünüyor sanırım. Seni bekliyoruz. Vaktimiz çok. Hareketi başlat ki hisseye bereket gelsin. Piyasa şenlen sin biraz.😁
    Tavsiye içermez kendi düşüncelerimdir

7.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Hisse sıkışma yaşıyor spek efendi. Duyurulur. Patlat gitsin rahatlasın hisse artık. Patlarsa 2,41-2,57 arası hedef gibi görünüyor sanırım. Seni bekliyoruz. Vaktimiz çok. Hareketi başlat ki hisseye bereket gelsin. Piyasa şenlen sin biraz.��
    Nerden bakarsak bakalım turizmde ilk 6 ay kayıp hisseler hiç bir şey olmamış gibi normal fiyatlarına geldiler
    gyo sektörü onlar kadar kötü değil, ev satışları devam ediyor durmuyor
    garip bir durum.

8.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Hisse sıkışma yaşıyor spek efendi. Duyurulur. Patlat gitsin rahatlasın hisse artık. Patlarsa 2,41-2,57 arası hedef gibi görünüyor sanırım. Seni bekliyoruz. Vaktimiz çok. Hareketi başlat ki hisseye bereket gelsin. Piyasa şenlen sin biraz.��
    Nerden bakarsak bakalım turizmde ilk 6 ay kayıp hissEler hiç bir şey olmamış gibi normal fiyatlarına geldiler
    gyo sektörü onlar kadar kötü değil, ev satışları devam ediyor durmuyor
    garip bir durum.
    sadece bir kaç ay kira gelirleri aksayabilecek o kadar.

Sayfa 228/353 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •