Sayfa 6/215 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Veren bulunur sen merak etme nasıl bunlar verdiyse bir salak daha bulunur ;)
    ceplerinden para çıkmışmış mı dır?...acaba...??

sıfır maliyetliler ile dans edilmez...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ceplerinden para çıkmışmış mı dır?...acaba...??

sıfır maliyetliler ile dans edilmez...
    oh ne güzel para çıkmadan santral sahibi ol halka aç vatandaşı dolandır olan bizim gibilere olsun altta kalanın canı çıksın
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

3. Bana ozelden patronlara nasil ulasirim diyen arkadas.sosyal medya hesaplarindan kuslu sitede ulasabilirsin.
    @abahattinozal
    @AltayBurakaltay
    Ne yapacaksin patronu bilmiyorum ama sesini duyurman dilegiyle
    "En yüksek mahkeme, en yoksul kişinin girişimiyle harekete gecmiyorsa, adalet ancak komediye dönüşür."

4.  Alıntı Originally Posted by acosar423 Yazıyı Oku
    Abi bu faiz oranını %25 olarak kim hesaplıyor

Son finansallarına bakın hangi faiz oranları kaç borcun %80'i döviz cinsinden bunun da faiz oranı %6-7 civarlarında. YTD.
    Ben TL olarak hesapladim cunku dovizde farkli olmayacaktir.
    Hatta TL de faiz sabit
    dolarla borclanirsaniz sekil 1a da goruldugu uzere , devaluasyon riskine maruz kalirsiniz

5. GALİBA MADEN İŞİ HİKAYE ÇIKTI VE ALTIN GÜMÜŞ SADECE BİR DOLANDIRICI HİKAYEsi

6. Arkadaşlar günaydın. Artık yeter bıçak kemiğe dayandı.lütfen herkes firmayı arasın ve 6 liradan 1.4 liraya gelen hissenin hesabını sorsun.bedelli sermaye artırımı nda bu lanet olasıca altın haberleri ni gönderirken şimdi nedeno konuyla ilgili bir haber göndermiyorlar.lütfen bu adi herifler bizi bitirdiler
    Hergün hergün yuzde 2_3 düşüyor.lütfen herkes ararsa belki usanırda bişeyler yaparlar.

7. Vay be koskoca çan 90 mwh sürünüyor.nasıl bu sarmalın içinden çıkacağız bilemiyorum

Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    GALİBA MADEN İŞİ HİKAYE ÇIKTI VE ALTIN GÜMÜŞ SADECE BİR DOLANDIRICI HİKAYEsi
    Ee anlattik bunlari burda...
    İlla sakalli fotomu koymak lazim inanmaniz icin...
    Düşmeyin dedik. Uyardik. Bolbol altin cikaracak şirketin hissesi %75 erirmi ?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/215 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •