Sayfa 174/310 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Bu gün korktuğun olmadı ama istediğim de olmadı, iyi tarafı RSI onay alındı, hafif bir dönüş sinyali verdi. Kötü tarafı dönüş sinyali zayıf. Ama ben bu kağıdın hedefine doğru yürüyeceğine inanıyorum . Dünkü tavan boşuna değildi bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Umut öğretmenim sağolasın yarın daha iyi paylaşımlar yapmak dileğiyle saygılar

3. Merilin son bir haftada 5 milyona yakin satisini yorumlar misiniz.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. T+2 den dolayı 13-21 arası takaslar

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Cıtı neden satıyor umut bey

6.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Cıtı neden satıyor umut bey
    Sayın Cnr1209; sürekli yükselen hisse de para kazanılmaz. Daha efektif, sürekli para kazanmak için satıyorlar. 4,44 den 3,48 e kadar düşürdüler. 3,48 den tekrar başladılar. Bu gayet normal. Zaten teknik analiz de bunun için var

7. Ha olumsuz birşey var da ondan mı satıyor derseniz. Teknik olarak böyle bişey göremiyorum. Kaldı ki temel analiz yapanlar da iyi bir bilanço ve temettü beklentisi yüksek beklentiler mevcut

8. Umut bey çok teşekkürler yorumunuz için

Sayfa 174/310 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •