Sayfa 106/309 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2472 madde; 841 - 848 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Dün 3.96 ortalama ile aldiklarimi bugun 418 ortalama ile verdim arkadaslar beklediğim tebki gelmedi merill de satmaya devam ediyor kalanlara bol kazançlar hisse cagirirsa yine gelirimm

2.  Alıntı Originally Posted by DoğruDürüst Yazıyı Oku
    Dün 3.96 ortalama ile aldiklarimi bugun 418 ortalama ile verdim arkadaslar beklediğim tebki gelmedi merill de satmaya devam ediyor kalanlara bol kazançlar hisse cagirirsa yine gelirimm
    bol kazançların olsun paşam bende dun 3,98 den aldıklarımı 4,13 den zor sattım gıcık kaptım sonra ne olduysa 4,08 den tekrar tahtaya girdim buyulendikmi ne yaptılarsa tahdadan cıkamıyorum

3. acıkcı cezası pzrtesimi bitiyordu onlarımı bekliyorlarkipazarlık var belkide paralarınızı toplayın gelin felen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
     Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    acıkcı cezası pzrtesimi bitiyordu onlarımı bekliyorlarkipazarlık var belkide paralarınızı toplayın gelin felen
    Dun bitti bugun normal
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    Bera Holding A.Ş. tarafından KAP'a yapılan son özel durum açıklamasına göre holding aleyhine Eylül 2019'a kadar açılmış dava sayısı 2826ya ulaştığı belirtilmişti.
    Vay anasini ilginc
    6 milyarlik sirket bu davalardan kurtulduysa piyasada baya degerlenir!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    Ali Riza Alaboyun yaptigi bu konusmayi yasa cikti nasil karsilayacak?Asagidaki gecenlerde milletvekillerine yaptigi konusma

BERA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ RIZA ALABOYUN – Efendim, elde ettiğimiz kârları ortaklık davasından gelen davalar için ödüyoruz sürekli, bir kâr dağıtabilme imkânımız olmadı. Dün de bu yasa burada görüşülürken hakikaten ralli yaptı söylediğim gibi çünkü büyük beklentileri var hem ortaklarımızın hem de bizlere önem veren… Ayrıca, hangi alanlarda uğraştığımız konusunda Kombassan diğerlerinden birazcık daha teknolojik alanda farklılaşıyor, özellikle rulman konusunda. Romanya’da bizim rulman fabrikamız var, endüstriyel rulman üretiyoruz, öyle bir rulman fabrikası Türkiye’de yok. Macaristan’da kolik rulman üreten bir fabrikamız var, onlar yabancı sermaye olarak Türkiye’ye gelmişke n Düzce’de de “ART†diye küresel bir rulman fabrikamız var Ayşe Hanım’ın memleketinde. Divapan altında MDF üretimimiz var, kâğıt, karton üretimimiz var. Alternatif turizminde Bera Holding Oteli’miz var. 2018’i 2,2 milyar dolarla kapattık, bu sene de 2,6 milyar civarında bir beklentimiz var. 340 milyon ödenmiş sermayemiz var, kârlılığımız 428 milyon brüt kârdır 2018 itibarıyla. Şirketin faaliyetleri kârlı fakat biz bu davalardan kurtulabilirsek ortaklarımıza temettü de dağıtacağız, bu davalar ortadan kalkarsa hisse senetlerimiz tavan yapacak Sayın Milletvekilim."

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dun bitti bugun normal
    eee nerde o zaman bu yamyamlar filozof usta

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bera Holding A.Ş. tarafından KAP'a yapılan son özel durum açıklamasına göre holding aleyhine Eylül 2019'a kadar açılmış dava sayısı 2826ya ulaştığı belirtilmişti.
    Vay anasini ilginc
    6 milyarlik sirket bu davalardan kurtulduysa piyasada baya degerlenir!
    bu davalar duştumu yoksa duşmesı beklenıyormu

Sayfa 106/309 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •