Sayfa 110/309 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 873 - 880 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Ohhhh oda güzel umut beyy süperrrr

2. eksi kapatırsa sasırmam deyyuslar

3. 4.04 ile girdi 4 çıktı . İlginç

GM 9 Pro d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. herkesi maddelere odaklandırp 4.00/4,40 arasaı milleti mallandırdılar cok muslumanlar cokkk

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    herkesi maddelere odaklandırp 4.00/4,40 arasaı milleti mallandırdılar cok muslumanlar cokkk
    Taka bak Ben bu hisseyi 1994 ten beri tasiyorum ve Maliyetim cok yuksek ses etmiyorum ikincisi bu hisse %100 halka acik bir hisse ucuncusu muslummanlik yasam
    Sistemini dir
    Kim alip sattigini Interneti acip gorebilir sin.
    Dün gelip bugün Burda muslumanlikla dalga gecer gibi yazma sen inanirsin inanmazsin (anladigim musluman biri degil sin) o senin meselen bu hisse borsaya girdikten sonra 8 e katladi 3 sefer bedelsiz Verdi. Ve Dün mecliste gecen kanunla ilk beklenti hedefine ulasti. Bundan sonrasi serbest piyasanin sartlarina gore sekillenir isteyen alir isteyen satar.

7.  Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Taka bak Ben bu hisseyi 1994 ten beri tasiyorum ve Maliyetim cok yuksek ses etmiyorum ikincisi bu hisse %100 halka acik bir hisse ucuncusu muslummanlik yasam
    Sistemini dir
    Kim alip sattigini Interneti acip gorebilir sin.
    Dün gelip bugün Burda muslumanlikla dalga gecer gibi yazma sen inanirsin inanmazsin (anladigim musluman biri degil sin) o senin meselen bu hisse borsaya girdikten sonra 8 e katladi 3 sefer bedelsiz Verdi. Ve Dün mecliste gecen kanunla ilk beklenti hedefine ulasti. Bundan sonrasi serbest piyasanin sartlarina gore sekillenir isteyen alir isteyen satar.
    ben islamım sen merak etme konyalı hani bunlar muslumanya ondaannn cokkk muslumalar diye yazdım dini kullanan din tacirleri sadece bunlar degil cokkk muslumanız deyip insanlara kan kusturan kurumlara bir bakın ışıklar holdin nibaş cemaş ihlaslar adeta borsadan kan emiyırlar peki bunların hisselerini en cok kim alıyor tabiki inancımızdan dolayı biz muslumanlar..hile yapmaz haram yemiyoruz diyoruz...işte bunlar cokkk musluman takımından...ama iyiki ben bunlar gibi musluman degilim çok şukurki dinime vatanıma baglı IYI bir muslumanım ..hani seviniyoruzya mahkemeler dusuyor diye bunları mahkemeye verenler wietnamlılar japonlar degil madur ettigi muslumalar varya onlar veriyor mahkemeye ve bu mahkeyeme verenler hep kazandı şimdi o mahkemeler duşuyor diye gobek atıyoruz hakları yeniliyor...bu kadar muslumanız yada muslumansınız degilmi keske maddeler gecmeseydi keske mahkemeler devam etseydi ama nerde onlara bu hanceri saplayack guc...herkes koltuk sevdasında ayrıca hissedeyim ne zaman girdim cıktım soylerim ama İNŞALLAH BİRGUN İLAHİ ADALET YERINI BULUR

8. Hsbc nin son dakika 400 bin alımı hissenin pazartesi 4.10 ve üzeti bir yükselişini işaret ediyor 400 bin hisse heralde düşecegini bile bile almazdı mery satmış citi vs al satlar olacaktır satıcılı gösterip tahtada bir kez daha 4.40 ve üzeri dalga bekliyorum orta vadede ve 2020 yılında 6 liraları konuşuyor olacagız

Sayfa 110/309 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •