Sayfa 111/309 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2472 madde; 881 - 888 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    ben islamım sen merak etme konyalı hani bunlar muslumanya ondaannn cokkk muslumalar diye yazdım dini kullanan din tacirleri sadece bunlar degil cokkk muslumanız deyip insanlara kan kusturan kurumlara bir bakın ışıklar holdin nibaş cemaş ihlaslar adeta borsadan kan emiyırlar peki bunların hisselerini en cok kim alıyor tabiki inancımızdan dolayı biz muslumanlar..hile yapmaz haram yemiyoruz diyoruz...işte bunlar cokkk musluman takımından...ama iyiki ben bunlar gibi musluman degilim çok şukurki dinime vatanıma baglı IYI bir muslumanım ..hani seviniyoruzya mahkemeler dusuyor diye bunları mahkemeye verenler wietnamlılar japonlar degil madur ettigi muslumalar varya onlar veriyor mahkemeye ve bu mahkeyeme verenler hep kazandı şimdi o mahkemeler duşuyor diye gobek atıyoruz hakları yeniliyor...bu kadar muslumanız yada muslumansınız degilmi keske maddeler gecmeseydi keske mahkemeler devam etseydi ama nerde onlara bu hanceri saplayack guc...herkes koltuk sevdasında ayrıca hissedeyim ne zaman girdim cıktım soylerim ama İNŞALLAH BİRGUN İLAHİ ADALET YERINI BULUR
    tıkanmış dondurulmuş önü kesilmiş bir sistemin veya düzenin hiç kimseye faydası olmaz inanki o haksızlıga ugradı diyip hak sahiplerinden cok bagırıp davalara sarılan avukatlarda iyi kötü birazcık yürüyen istihtam oluşturan çalışan fabrikalardaki varlıkları sattırıp bozup oradaki binlerce çalışanı ekmeginden etmekse buda dogru deil...en güzeli eger devlet bu işe el attıysa yüzde yüz deilde en azında büyük bır kısım magdur yatırımcı da ve çalışanlarda inşallah Allah korkusu olan bir yönetimle bu holdingi düze çıkarırda hem vatana hem millete hayırlı olur temennisiyle...yoksa uzun uzadıya mahkemelerle hiç bir magduriyet hallolmamıştır...

2. Tekrar yükselmesi için indikatörlerin biraz soğuması daha sağlıklı olacaktır. Destek seviyeleri 3,84-3,46-3.16 olacaktır. Bu illa düşecek demek değildir. Kağıdın yönüne speği karar verir ne zaman ne yöne gideceğine, bize düşen sadece hazırlıklı olmak.
    Eğitim amaçlı çalışmalardır. Asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,084
    Yabanci orani birkac tik artmis beranin bakalim Ptesi sabah Resmi Gazetede yayimlanacak mi yasa?Ona gore bir yol cizeriz artik
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Hisse bence bu yasa mevzusunu fiyatladı, şu an düzeltmesini yapıyor. Herkes kendince bu hisseyi değeğerlemiştir. Ama speğin nasıl bir değer biçtiğini bilmiyoruz. Şahsen kendi adıma biçtiğim değere gelince vedalaşmayı düşünüyorum. YTD.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Sadece cuma günü merrill yarım milyon lot satmış diğer bütün kurumlar almış merrill satmasa çok rahat tavan yapardı. O da bunun farkındaydı ama her alışta engelledi yok mudur sizce bir sebebi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,084
     Alıntı Originally Posted by Fatihtrg Yazıyı Oku
    Sadece cuma günü merrill yarım milyon lot satmış diğer bütün kurumlar almış merrill satmasa çok rahat tavan yapardı. O da bunun farkındaydı ama her alışta engelledi yok mudur sizce bir sebebi ?

HSBC bir seyler gormus de olabilir
    Bakalim cuma verdik istemeye istemeye yarin nerden tekrar binecegiz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. BERA - Bera Holding A.Ş.

Benim görüşüm şirket borçlardan kurtulduğu için kurumların güveni beraya arttı, meril satmaya bıraktığı zaman yürütürler en geç salı bir çıkış bekliyorum ytd ...

8. yarın 4,50 uzeri atacak hazır olun

Sayfa 111/309 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •