Sayfa 112/310 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 889 - 896 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    yarın 4,50 uzeri atacak hazır olun
    Neden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Neden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sizde 3,58/,3,84 demistiniz neden demedik ustam hani ozaman saglıklı oluyormusya benım ıcınde saglıklı olan 4,50 olması cuma yıne acıkcı avındaydılar basardılar dıye dusundum .mahkemeler dustu madurlara hiise vereceklerini varsaysam 4 tl ye nıye versınlerki cıkart 20 tl ye adam bası ver 1000 hıse yap bır bedellı tekrar paralarını al sonra ındır 1,50 ye verdıkmı paranızı verdık aglamayın kardesım de cekıl

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
    tavan serisi bekliyorduk ne oldu yav
    kademeler evlere şenlik

http://share.matriksdata.com/share.a...11251016055886
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    tavan serisi bekliyorduk ne oldu yav
    kademeler evlere şenlik

http://share.matriksdata.com/share.a...11251016055886
    kan emmeden kanlarından 1 damla vermezler pasam simdi cumhuru bekliyoruz ayaklarındalar imza attımı erteledimi isimi cıktı diyelimki attı 4,80 der 5 demez ver asagı ...eee ne oldu deriz yok gap dolduryor yok asagıdaki bosluklar doluyor yok kar ediyor yok momentus sisti barlar patladı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
     Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    kan emmeden kanlarından 1 damla vermezler pasam simdi cumhuru bekliyoruz ayaklarındalar imza attımı erteledimi isimi cıktı diyelimki attı 4,80 der 5 demez ver asagı ...eee ne oldu deriz yok gap dolduryor yok asagıdaki bosluklar doluyor yok kar ediyor yok momentus sisti barlar patladı
    Cumhurbaşkanı Katar'a gitti
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    sizde 3,58/,3,84 demistiniz neden demedik ustam hani ozaman saglıklı oluyormusya benım ıcınde saglıklı olan 4,50 olması cuma yıne acıkcı avındaydılar basardılar dıye dusundum .mahkemeler dustu madurlara hiise vereceklerini varsaysam 4 tl ye nıye versınlerki cıkart 20 tl ye adam bası ver 1000 hıse yap bır bedellı tekrar paralarını al sonra ındır 1,50 ye verdıkmı paranızı verdık aglamayın kardesım de cekıl
    Taka bu bera yi ve yapisini tanimiyorsun kasitlimi yaziyorum kara cahilmisin ortaligi karistirmak icin Mi burdasin anlamis degilim
    Davalar dustu ama kimseye hisse falan verilmeyecek Herkesin hissesi kendisinde
    Bera %100 halka acik bir şirket
    Berada orta vadede bedelli söz konusu olmaz
    Eger Elinde bera varsa sende ortaksin neye ortak oldun ac bi zahmet oku arastir.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Katar'a gitti
    babalara geldik desene bu hissede cok kar ettim bunun yuzunden de icimde sanki daha cok kazanacaksın diye bir his olsuyor yoksa bunlara zerre guvencım yok

8.  Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Taka bu bera yi ve yapisini tanimiyorsun kasitlimi yaziyorum kara cahilmisin ortaligi karistirmak icin Mi burdasin anlamis degilim
    Davalar dustu ama kimseye hisse falan verilmeyecek Herkesin hissesi kendisinde
    Bera %100 halka acik bir şirket
    Berada orta vadede bedelli söz konusu olmaz
    Eger Elinde bera varsa sende ortaksin neye ortak oldun ac bi zahmet oku arastir.
    Ytd
    pasam beni engelle yahu cok izleme strese niye giriyorsun olasılık yazdım verecek demedim % 100 oluguna ne bakıyorsun aslında % 46 sı arz geri kalan 44 kendilerine ait iyi bak yani senin benim elimde olan %46

Sayfa 112/310 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •