Sayfa 115/310 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 913 - 920 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sınırları zorluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yarın yön verecek bakalım ya evlenecez ya ayrılacaz

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

4,50 üzeri olacak de sonra da %80 malını sat.

ya umut abim inanmayabilirsin vallahi ne oluyorsa bende anlamıyorum genelde hep senle yazıyorum kavgasız gurultusuz ne guze yemin olsun dun ne olduysa o sahıslara kızdım trabzonspor alayım dedım 1,79 aldım 1,78 geldi biraz daha 1,77,176 derken malın % 80 ni bosaltım kagıt uctu 1,84 oldu bu arada bizimki 3,98 gelince 1,84 ten sattım o arada bizimki 1,90 oldu ve tekrar hısseye dondum YUKARDA ALLAH var ister inan ister inanma ben buraya geri geldim TS devre kesiciye gecti 1,90 na geldi bu bizim sapsal 3,87 kapattı ne oluyorsa bu beramıdır belamıdır beni kendine cekiyor

3.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    ya umut abim inanmayabilirsin vallahi ne oluyorsa bende anlamıyorum genelde hep senle yazıyorum kavgasız gurultusuz ne guze yemin olsun dun ne olduysa o sahıslara kızdım trabzonspor alayım dedım 1,79 aldım 1,78 geldi biraz daha 1,77,176 derken malın % 80 ni bosaltım kagıt uctu 1,84 oldu bu arada bizimki 3,98 gelince 1,84 ten sattım o arada bizimki 1,90 oldu ve tekrar hısseye dondum YUKARDA ALLAH var ister inan ister inanma ben buraya geri geldim TS devre kesiciye gecti 1,90 na geldi bu bizim sapsal 3,87 kapattı ne oluyorsa bu beramıdır belamıdır beni kendine cekiyor
    Güzel kardeşim elbetteki istediğin zaman alır satarsın sorun bu değil, sorun yarın 4,50 görecek demen. Ben grafiklere göre fibo destek seviyelerin yazıyorum. Düşerse eğer buralar destektir diyorum. Sen kesin yarın 4,50 diyorsun. Burayı okuyan insanları yanlış etkilediğin için tepki gösterdim sana. Tahtanın sahibinden başka kimse ne olacağını bilemez. Elbetteki tahmin yürüteniliriz, ama sadece tahmin. Bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim elbetteki istediğin zaman alır satarsın sorun bu değil, sorun yarın 4,50 görecek demen. Ben grafiklere göre fibo destek seviyelerin yazıyorum. Düşerse eğer buralar destektir diyorum. Sen kesin yarın 4,50 diyorsun. Burayı okuyan insanları yanlış etkilediğin için tepki gösterdim sana. Tahtanın sahibinden başka kimse ne olacağını bilemez. Elbetteki tahmin yürüteniliriz, ama sadece tahmin. Bol kazançlar dilerim

ben kesin demedim iyi okumamıssınız size nispet yazdım hani 3,84/350 arası gelir ben yavas yavas satarım gibi bisey yazdınızya bende ona istinaden 4,50 dedim fenerdede hissem var ordada 25 yazıyorum bjk da var ordada 5 diyorum olacak demiyormki neyse bol kazanclar kimseye bisey yazmadan izlemek daha iyi sanki

5. ALLAH beramızı verdi

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Tekrar yükselmesi için indikatörlerin biraz soğuması daha sağlıklı olacaktır. Destek seviyeleri 3,84-3,46-3.16 olacaktır. Bu illa düşecek demek değildir. Kağıdın yönüne speği karar verir ne zaman ne yöne gideceğine, bize düşen sadece hazırlıklı olmak.
    Eğitim amaçlı çalışmalardır. Asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Şimdi 3,46'ya kadar düşebilir mi diyorsunuz Umut Hocam?

7. Bugün 3,84 altında kapanış yaparsa 3,46 sonraki destek seviyesidir. İlla oraya kadar düşecek anlamı çıkmasın. O aralıktan da dönebilir

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Peki hocam bir sorum daha olacak izninizle. İndikatörlere hangi periyotlarla bakılması daha doğru olur? 15d, 30d, 1s, 1g vb. hepsi farklı şeyler anlatıyor olabiliyor. Ayrıca anladığım kadarıyla sadece indikatörlere değil, grafiğin de durumuna bakılması gerekiyor sanırım, doğru mudur?

Sayfa 115/310 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •