Sayfa 131/309 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    3.80 e yakın açacağını düşünüyorum yarın tamamen içsel!2019un bitişine sayılı günler kala imaj önemli
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    3.80 e yakın açacağını düşünüyorum yarın tamamen içsel!2019un bitişine sayılı günler kala imaj önemli
    6tl yanıldın akşama altına yapmasa bari

3. Deniz çok pis satıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
     Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    6tl yanıldın akşama altına yapmasa bari
    emin misin
    strateji dedik anlamadın?neyse işfinimize bakalım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. deniz cok pis satıyor deyince ekranı kapattım sonra dedim satıyımda alttan alayım birde baktımki ucmusuz

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    deniz cok pis satıyor deyince ekranı kapattım sonra dedim satıyımda alttan alayım birde baktımki ucmusuz
    Merrill ve yfin de satıyordu. Haberden sonra alıma geçti yabancı

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Merrill ve yfin de satıyordu. Haberden sonra alıma geçti yabancı

habermi geldi ?

8. Açıklamalar

Grup*şirketlerimizden MPG Makine Prodüksiyon Grubu Makine İmalat San.Tic.A.Ş. ile*STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. arasında yapılan ve nihai*alıcısı Savunma Sanayi Başkanlığı olan *özel maksatlı teçhizat ve hizmet*alımına ilişkin sözleşme kapsamında teslimi gereken Mayına Karşı Kısmi Korumalı*Kurtarıcı'nın*Şirketimizce üretilen Prototipi Savunma Sanayi Başkanlığı*Kontrol heyeti tarafından yapılan yeterlilik testlerini başarı ile geçerek*1.999.000,-USD tutarındaki ilk faturalandırma işlemi yapılmıştır.

Sayfa 131/309 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •