Sayfa 140/309 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. daha girmeyecem deyip satıyorum sonra zararıma bakınca alasım geliyor 3,50 altına inermiki umut hocam senin veriler ne diyor

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şirketin kasasına sermayesi kadar para girdi ekstra. Batık şirketi yatırım yok. İnşaat çok az bu holding de. Şirket bundan sonra bir üst Sekmentte artık. İster borç odesin ister yatırım yapsın sermayesi kadar para girdi. Bundan sonra bu fiyatlarda olmaz. Bu baskı bir önceki 1,70 lerde de böyleydi. Sonra bir nefeste buraya geldi. Satan merinin hissesi yok. Citinin çiti 5-6 milyon lot almış. Bugün alıp satanlar hep zararına satiyor buda gösteriyor ki bunlar baskı dökmek için Kasım 7 den itibaren bakıyorum yabancı artida. 1000 kişinin 500 milyon liralık tazminatı düştü. 140 milyon net kasaya para girdi bu davalardan. Bu 1000 kişi bundan sonra yönetim kurulu toplantısında bir şekilde bulunur. Bunların lot miktarıda yönetim kuruluna etki edecek kadar büyüklükte olduğunu tahmin ediyorum. Bu konuda başka fikri olan varmı. Bu arada ben Konyalıyim. Bur arkadaşimda kurulduğundan bu yana orada çalışıyor onun söylediği maddi değeri çok yüksek arsalar var demişti. Bunları hiç hesaba katmadim. Konya'da LCW Waikiki sattığı arsa 100 milyon üzeri . Olaya böyle bakınca bunların böyle on
    parsel arsası olsa bu şirketin değeri nerelere gider. Mahkemeye 140 milyon teminat yatıran bir şirket te onun kat be kat üstü ya arsası var yada gayri menkulu.
    Yorumunuz doğru, arazileri çok(tu), Konya'da 120 milyona LC waikiye sattıkları arsanın expertiz değeri 400 kusur milyon idi, yazık oldu.Düşen faizler , ilave davalara bloke edilen paranın gelmesi ile holding çok rahatlayacak.

Borsa simsarları değilde sağlam birisi alırsa önü açık, mevcut yönetimin kalitesi grubu ileriye taşımak için yeterli değil.Şu an ki rakamlar en düşük değerleri olmayabilir ancak orta vadede çok sıçrama yapacağı da çok net.Orta vadeden kastım 6-18 ay. Mart'da açıklanacak 2018 verileri de yeni bir sıçramanın erken başlangıcı olabilir.

3. Beradan savunma sanayiyle ilgili asalsanla anlasmalar var oldugu ve s400 füze rampası batarya montaj ayakları kurma ve montajında yer alacagı dogrumuki baskı hisseyi yçtutmak ve toplamak için galiba karelde bi ara 2 lerdeydi aselsana ni yazılım vs 15 lira oldu ayrıca bmc nin tank palet fabrikasındaki üretinde rulman satacagı vs aselsan ile stratejik ortaklıfa gidecegi tank paleti işleten yeni sahiplerinin berada rulmana ortak olacakları vs bir sürü haber sadece duyumdan ibaret

4. Beranın kagıt srkymrünse türkiyede tek fima özellihinden bahsediliyo ambalaj ve karon ssnayide iyilesen cirolar 8000 calışan ve devlet destehimi ardına almış tek firma olması sebebiyle artık dünya devi olma yolunda yabancı ortaklık vs dilleniyo duyumdan ibarettir

5. Berada 138 milyon lotla bizim mrnkuljn elinde olması ülker gurubunun berayı satın alacagı ve enbüyük hissedar olma ve şirkete talip oldugu ayrı bir dedikodu bir diger dedi kodu bizimde bulunan 138 milyon payın blok olarak katarlı bir guruba satılacagı vs bunlar sadece haber dedikodusu duyumudur ytd degildir

6. Bizim menkulun son dönemdeki satışları 7 milyon üzeri yabancı alımıyla mevcut seneryoları desteklemektedir diger kısmında bulunan 11 milyon lot piyasada alıma satıma konu ediliyor hacimli çıkıp hacimsiz düşmesi hissenin mevcut bir operasyona hazırlandıgının göstergesi olabilir

7.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Berada 138 milyon lotla bizim mrnkuljn elinde olması ülker gurubunun berayı satın alacagı ve enbüyük hissedar olma ve şirkete talip oldugu ayrı bir dedikodu bir diger dedi kodu bizimde bulunan 138 milyon payın blok olarak katarlı bir guruba satılacagı vs bunlar sadece haber dedikodusu duyumudur ytd degildir
    Kardeşim yorum yazmak huyum değildir. Hele ki diyaloğa girmek birisini üzmek hiç huyum değildir bunun için bugüne kadar çok yorum okudum cevap yazıp yazıp sildim. Ama bunu okuyunca kendimi tutamadım. Duyum yazabilirsin hiç sıkıntı yok ama en temel bilgilerin bile araştırılmadan yazılması art niyet olmasa bile borsayla bu hisseyle tanışan, zorla al sat yapmayı öğrenebilen yüzlerce insanı etkileme ihtimali büyük vebaldir.
    138 milyon blok mal yok kimsede. 2013 yılında borsaya kote işlemlerinde tek yetkili bizim menkul idi. Kote işlemini zar zor yapan amcalar dedelerden birçoğu borsa hakkında hiç bir şey bilmediği için mallar öylece duruyo. Kısacası toplu mal bir kenara malı en dağınık şirketlerden BERA.
    Kağıtla yeni tanışan kardeşler lütfen holdingin sayfasına girin elinde hangi şirketler bar ne il yapıyor bakın yıllar önce satılmış şirketleri bugün elindeymiş gibi yazan başka arkadaşlar var yanılmayın.
    Forum sayfalarını eski saydalarsan başlayıp okuyun. Hatta arşive kalkan 2013 ten sayfalardan başlayın. Kardeşlerimizin nasıl feryat figan ettiğini bunalıma girdiğini görün. Şirket yükseliş trendine girmiş gibi görünse de bu iş çocuk oyuncağı değil. Ailenizin rızkıyla yarırım yaptığınızı unutmayın...
    Allahım hepimize helalinden bol kazanç versin inşallah

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Berada 138 milyon lotla bizim mrnkuljn elinde olması ülker gurubunun berayı satın alacagı ve enbüyük hissedar olma ve şirkete talip oldugu ayrı bir dedikodu bir diger dedi kodu bizimde bulunan 138 milyon payın blok olarak katarlı bir guruba satılacagı vs bunlar sadece haber dedikodusu duyumudur ytd degildir
    Yanlis bilgi yada Yanlis dusunce
    Bera hisse leri yeni kote ediliyor spk bera anlasmalariyla araci kurum bizim menkul ordaki hisselerin ulkerle alakasi yok ve
    Blok satıs diye birsey soz konusu olamaz.
    Yukari sayfalarda gordum mahkemelik olanlar in hisselerini kote Ettirip yonetim de soz sahibi olmasi mevzuuda sacma mahkeme deki lerin hisselerini kote ettirdiklerinde soz sahibi olacak kadar gucleri yok enbuyuk yatirimci Benim diyenin 125000 hissesi vardir tahminen oda bugün icin fazla birsey degil.

Sayfa 140/309 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •