Sayfa 165/309 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz diyicem ama sabrınız olması lazım benim 1 sene oldu bilmem anlatabildim mi.
    Kademeli alcam ve tek hisseye bütün parami yatirmam

2. hayırlısı olsun umarım. Herkese bol şanslar Umut Hocam saygılar.

3. Haftalık takas

4.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Bu haftaki durum

Buda Gecen hafta

Pek değişen birşey yok

5. Takasarı ıncelıyorum. ınanın bır sonuca varmak güç. çok profesyonelce işlemleri anlamsızlaştırdılar. ıstedğın kadar takıp et zor. Benım gıbı yılların takas pasta ınceleyen adamını bıle yorumsuz bıraktılar. Tebrıkler.

6. Tek anlamadığım nokta. hısse iyi bir prim yapmasına rağmen hisse toparlayamıyorlar. meri linc olmasa kademe indirecek satıcı yok! meri linc de sağ cep sol cep yapıyor sanki. Davalardan da kurtardıkları hısseyı artık bu rezıllıkten de kurtarmalılar. Kombassan yatırımcılarını 10-20 tl bile kayıplarını hafıfletmıyor.

Bera nın bir kap yazısı aklıma geldi! DAVALARA ÖDENECEK TAZMINATLAR İÇİN BLANÇODA PAY ayrılıor karşılığı var deniyordu. davalar bittiğine göre bu negatif ayrılan paylar blancoya artı yansıyıp kar rakamını yükseltir mi?

200milyon bir kar gelmesi süpriz olmaz diye düşünüyorum. belki düşüncemde teknik hatalar olabilir sesli düşündüm.

7. Takaslara bir de böyle bakalım. 6 Kasım hissenin dolar bazlı grafikte düşmeye başladığı gün. Yani 6 Kasım dan beri hisse fiyatı düşüyor dolar olarak. Citi ye dikkat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Usd günlük grafik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 165/309 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •