Sayfa 172/310 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Umut hocam yorum lütfen

2. İyi akşamlar arkadaşlar; dün tavan yapan hisse bugün düzeltme yaptı, ilginç değil mi? Bana göre hala sıkıntı yok ta ki yarın kapanış fiyatı bu günün altında olana kadar. Yani yarın ki kapanış bugün kü kapanışın üzerinde olmalı. Günlük grafiğe baktığımızda çok net görünen, dün düşeni kırmış, bugün de onay almak için geri gelmiş. Yarın yukarı yaparsa onayı almış diyebiliriz. Yarın ki kapanış da bu günün altında olursa hoş olmaz. Bir de şu pembe çizginin üzerinde kalması önemlidir. Yani 4,13 altı kapanış stop noktası dır benim için. Yanlız arkadaşlar ben bunları yazıyorum ama dikkat edin verdiğim rakamlar günlük kapanış rakamları olacaktır, yani anlık o fiyatların altına düşmesi birşey ifade etmez.
    Yazdıklarım be çizdiklerin eğitim amaçlı paylaşırlardır. Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Çok teşekkür ederim saygılar diliyorum .. yarın ola hayrola

4. Bir hisseyi almadan satmadan önce teknik olarak iyi incelemek gerekir. Bizler genelde başımıza kötü bir şey geldi mi incelemeye başlarız.
    yatırım tavsiyesi değildir.

5. Takaslar varmi arkadaşlar

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Merill yine satışta...satistan cekilse biraz belini dogrulur da

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 172/310 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •