Sayfa 181/310 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Umut Hocam takas ve yorum alabilirmiyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Grafik haftalık ve USD bazlı;
    Biraz sabır arkadaşlar.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Grafik haftalık ve USD bazlı;
    Biraz sabır arkadaşlar.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yorum alabilirmiyiz bugün iyi kapamadi hocam

4. Evet Umut ustam beklemedeyiz..

5. İyi akşamlar arkadaşlar:
    Doğru mu yaptım bilmiyorum ama ben bugün biraz daha aldım. Çizgileri takip ediyorum. Olumsuzluk hissettiğimde/ gördüğümde satarım. Nasıl yatırımcı olduğunuz önemlidir. Kısacıysanız şimdiye satmış olmalıydınız. Ben orta uzun vadeli yatırımcıyım, dolayısı ile stop rakamlarım farklıdır. Kendinize stop noktası belirleyin.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Hocam birde pasta lütfen

7. Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın

8. Çok sessiz ustalardan yorum alsak

Sayfa 181/310 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •