Sayfa 229/309 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Sayın cumhurbaşkanımızin bu konuda kararı net hiç bir şekilde vatandaşini uzdurmez hele hele borsada mağdur ettirmez ama bu konuda yoğun bir şikayet te bulunmak gerekir

2. Ben bu konuda cimere yazdım diğer hissedar ve yatırımcılardan da aynı tepkiyi bekliyorum

3. Hangi yüzle para istiyeceklerki ortaklarından bu yüzsüzler avrupaya çalışmaya giden gurbetçilerden zamanın parasıyla 250.000 bin- 300.000bin mark verdim param pul oldu diten yıllarca temettü alamayan kaldıki piyasa fiyatı 1 tl iken ortaklarına 16 tl den senet pazarlayan kahrından kanserden ölüp senetleri torunlarına kalan, kahrından senetlerini nalet olsun deyip 1,5 tl den satan bizzat ben şahidim. Beranın iştiraklerinin başında hiç bi moktan anlamadan 15-25 bin tl maaş alan moktan beceriksiz müdürlerininşirketi sürekli zara ettirmelerinden bıkmış usanmış ortaklarından hangi yüzle para istiyecekler bera holdingibir yem öiftliği gibi gören harankar yöneticiler utanın biraz utanın ortaklarınız sizden temettü ve bedelsiz haberi beklerken yaptığınıza bakınız utanmaz arlanmazlar kaçar bin liramaaş alıyorsunuz tek tek kamuoyuna açıklayınız..

4. maalefes dünya denen yer böyle bir yer sn. ayne,

birileri yemez, içmez, kıt kanaat geçinir biriktirir.

birileri de o yenmeyen, yenemeyen parayı çatır çatır yer, ne yaparsınız..

is the average of five people around the human..

5. açıkçası ben ciddi olarak bedelsiz bekliyorudum. davalardan gelen para covid19 nedeniyle mahkemelerce serbest bırakılmadı(başkan tv programında söyledi.) bilanço sunumunda yatırım amaçlı arazi satışı yapacaklarını duyurdular. bu paralarla bende büyük bir bedelsiz beklentisi oluşturmuştu. iyi ki buralarda boş boğazlılık edip yazmamışım düşüncelerimi bir de vebal alacaktık

6. Kayıtlı Sermaye Tavanı içerisinde 341.600.0000-TL olan Çıkarılmış Sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle %100 oranında 341.600.000 (Türk Lirası artırılarak 683.200.000,-(AltıYüzSeksenÜçMilyonİkiYüzBin) Türk Lirası'na çıkarılmasına karar verildi.

7. ben bu süreçleri ihlaslardan hatırlıyorum yatırımcısını mağdur etme noktasında birbirleriyle yarış içindeler... isim değilssede mantık aynı... insanlar bu tür şirketlere kar payı almak için yatırım yapıyor ama ağalar kar payı vermek yerine para toplamak için bedelli yapıyolar ... yatırımcısını uzaklaştırıyor kendisinden yönetemiyolarsa bıraksınlar ... bütün hisseler pandemiden önceki fiyatlarını geçti bunda tık yok ... Şairinde dediği gibi “Göklerden gelen bir karar vardır”

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 229/309 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •