Sayfa 259/309 İlkİlk ... 159209249257258259260261269 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Şu anda 2490 kırdı gibi ama İnşallah oraya dönüş yapar
    sn.hasan polat almadığınıza Sizin adınıza sevindim,bizler çok zarardayız.Sizi asel den hatırlıyorum,kalanlar için aselsan iyi kazanç olmuştur,sanırım.

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    sn.hasan polat almadığınıza Sizin adınıza sevindim,bizler çok zarardayız.Sizi asel den hatırlıyorum,kalanlar için aselsan iyi kazanç olmuştur,sanırım.
    Ben eeregli kardem ve Petkim'de devam ettim

eger büyük düzeltme olurise en kötü gelecegi yer 9,24 ben buraya gelecegini zannetmiyorum. benim bekledigim dönüş yeri 9,9 gerçi bende sadece 2 bin lot var ben hem kendimi hemde sizleri olasılıklara yavaş yavaş alıştırayım.

4. Bir şirketin ilk kez temettü dağıtmasını önemli bir işaret sayarım. Zihniyet değişikliğine işaret eder. Bu bakımdan uzun vadeli pozisyon açmayı düşünüyorum. Kârlılık ve diğer rasyolar gayet iyi, nakit durumu çok sağlam. Grafik bütün bu gelişmeleri fiyatlamamış gibi duruyor. Kabataslak baktım, işaretli olan yerde ciddi zarar yazan birileri var. Burayı illaki not etmişlerdir. Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz derler...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Değişik kurumlardan değişik işlemler mal toplamak için yapılır. Hiç prim yapmadığı halde yaşanan agresif düşüşler de bunun içindir. Başka yerlerden kazandıkları ile burayı düşürüp pozisyon alma amaçlı yani. Kademeli alım yapmakta fayda var. YTD

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Bir şirketin ilk kez temettü dağıtmasını önemli bir işaret sayarım. Zihniyet değişikliğine işaret eder. Bu bakımdan uzun vadeli pozisyon açmayı düşünüyorum. Kârlılık ve diğer rasyolar gayet iyi, nakit durumu çok sağlam. Grafik bütün bu gelişmeleri fiyatlamamış gibi duruyor. Kabataslak baktım, işaretli olan yerde ciddi zarar yazan birileri var. Burayı illaki not etmişlerdir. Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz derler...YTD
    Sayın hissedarxd benzer düşünceleri taşıyoruz hisse ile ilgili . Ben şunu soracaktım borsaya açıklık oranı nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın hissedarxd benzer düşünceleri taşıyoruz hisse ile ilgili . Ben şunu soracaktım borsaya açıklık oranı nedir?
    Şirkette imtiyazlı pay yok, tamamı hamiline ve 31.12.2021 tarihindeki dipnotlara göre kaydileşme oranı % 65.34. Sonrasında ilave kaydileşme haberleri gelmiş, an itibariyle 223.921.001 lot. Yeri gelmişken, bu yönde gelen KAP haberleri "ortak satışı" gibi algılanıyor ama konu bu değil. Eski tip hisseleri MKK'ya kaydettirmekten başka bir şey değil, ister satar ister satmaz kişinin kendi bileceği iş.

2020 Temmuz ayı başında kaydileşmiş miktar 188.690.220 lot imiş. Bugünkü rakamdan çıkarırsak bu süreçte toplam 35,210,781 lot kaydileştirme yapılmış. Bunun büyük bir kısmı Halk Yatırım ve Citi hesabına gitmiş. İlk 5 harici "diğer" kısmına gitseydi oradaki rakamın 53,022,473 lot (35.210.781 + 17.811.692) olması gerekirdi ancak şu an "diğer" kısmında 40.280.201 lot görüyoruz.

Bana göre yıllar önce (halka açılmadan önce) dünyanın parasını verip ortak olmuş biri, hele de bu rasyolarda; temettü vermeye başlamış bir hisseyi bu fiyatlardan satmaz, satamaz...Bu konu fiyatlamada önemli bir baskı unsuru olarak gözüküyor o nedenle yazdım.YTD
    Son düzenleme : Hissedarxd; 23-04-2022 saat: 14:21. Sebep: Bold

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şirkette imtiyazlı pay yok, tamamı hamiline ve 31.12.2021 tarihindeki dipnotlara göre kaydileşme oranı % 65.34. Sonrasında ilave kaydileşme haberleri gelmiş, an itibariyle 223.921.001 lot. Yeri gelmişken, bu yönde gelen KAP haberleri "ortak satışı" gibi algılanıyor ama konu bu değil. Eski tip hisseleri MKK'ya kaydettirmekten başka bir şey değil, ister satar ister satmaz kişinin kendi bileceği iş.

2020 Temmuz ayı başında kaydileşmiş miktar 188.690.220 lot imiş. Bugünkü rakamdan çıkarırsak bu süreçte toplam 35,210,781 lot kaydileştirme yapılmış. Bunun büyük bir kısmı Halk Yatırım ve Citi hesabına gitmiş. İlk 5 harici "diğer" kısmına gitseydi oradaki rakamın 53,022,473 lot (35.210.781 + 17.811.692) olması gerekirdi ancak şu an "diğer" kısmında 40.280.201 lot görüyoruz.

Bana göre yıllar önce (halka açılmadan önce) dünyanın parasını verip ortak olmuş biri, hele de bu rasyolarda; temettü vermeye başlamış bir hisseyi bu fiyatlardan satmaz, satamaz...Bu konu fiyatlamada önemli bir baskı unsuru olarak gözüküyor o nedenle yazdım.YTD
    Çok teşekkürler sizi baya zahmete soktum.

Sayfa 259/309 İlkİlk ... 159209249257258259260261269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •