Sayfa 272/309 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. bugün bişeyler olacak gibi..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. https://resmim.net/cdn/2022/09/09/ikjI7.png

Günlük USD bazlı Logaritmik Grafiktir.

3. Endeks uçmuş bu hala debeleniyor rezillik

21.10 üzeri güzel olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Belki bir kademe daha sarkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam selamlar saygılar sizi 3/4 yıl önceden bilirim görüş ve bilgileriniz benim için değerli ve isabetli .. bu arada yengemiz fıtık ameliyatı olmuştu hocam benimde aynı sıkıntım var .. nasıl oldu tekrardan sorun oldumu acaba .. bera ile yeni yorumlarınızı bekliyoruz.. saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    Hocam selamlar saygılar sizi 3/4 yıl önceden bilirim görüş ve bilgileriniz benim için değerli ve isabetli .. bu arada yengemiz fıtık ameliyatı olmuştu hocam benimde aynı sıkıntım var .. nasıl oldu tekrardan sorun oldumu acaba .. bera ile yeni yorumlarınızı bekliyoruz.. saygılar
    serkan bey merhabalar. öncelikle teşekkür ederim. bera eski göz ağrımdır. eşim ameliyat oldu. çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. şimdilerde çok iyi. iyi bir doktor bulmanızı tavsiye ederim. kocaeli'de yaşıyorum. buralara yakınsanız önerebileceğim biri var. saygılarımla.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    serkan bey merhabalar. öncelikle teşekkür ederim. bera eski göz ağrımdır. eşim ameliyat oldu. çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. şimdilerde çok iyi. iyi bir doktor bulmanızı tavsiye ederim. kocaeli'de yaşıyorum. buralara yakınsanız önerebileceğim biri var. saygılarımla.
    hocam teşekkür ederim şu an öyle bir sıkıntı yok ama oldumuda saç baş yolduruyor.bu durumda olanlara Rabbim şifa versin.. Bera için ufakta olsa bir yorum paylaşırsanız memnun olurum teşekkür eder saygılar dilerim..

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Oooo hemşehri yiz o zaman Umut bey selamlar.

Sayfa 272/309 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •