Sayfa 274/309 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Bedelsiz Sermaye Artırım Yönetim Kurulu Kararı Hk.
    Şirketimizin 13/10/2022 tarih ve 2022/38 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile;

1. Şirketimiz çıkarılmış sermayesinin, 1.024.800.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde olmak üzere 341.600.000 TL artırılarak 341.600.000 TL'den 683.200.000 TL'ye çıkarılmasına,

2. Artırılan 341.600.000 TL'lik sermayenin tamamının özkaynaklar içerisinde yer alan Sermaye Düzeltmesi Olumlu Farkları Hesabından karşılanmasına,

3. Yapılan sermaye artırımı nedeniyle oluşacak payların mevcut pay sahiplerine sermayeye iştirakleri oranında bedelsiz olarak kayden dağıtılmasına,

4. Bu karar kapsamında başta Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. olmak üzere, ilgili merciler nezdinde gerekli başvuruların yapılmasına,

Oy birliği ile karar verilmiştir.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hayırlı olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. 23 ₺ civarı teknikçiler biraz sıkıntı çıkarır gap map hikayesine sonra yolumuza bakarız...YTD

4. Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BERA kanallar takriben bu şekil.

Yeşil kanal üst bant takriben 23.10 tl gibi.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    21.10 üzeri güzel olur..
    güzelde olmuş... önümüzdeki hafta da halk ozanı Aşık Veysel'i dinlemek güzel olacak..'' ben giderim adım kalır''

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Bir önceki operasyonun yaklaşık 4 ay süren mal dağıtım / maliyetlenme bölgesi olan 25-27 ₺ aralığına geliyoruz. Bir çokları kol kesti belki ama sayın tahta yapıcı inatçı yatırımcının psikolojisini kesinlikle test edecektir. Yani teknikçiler için zor günler başlıyor. Buraya kadar olacak olan hareketi zaten 6 ay öncesinden fiyat 9.50 ₺ lerde iken yazmıştık. Bu kısım işin en kolayı idi; temelciler açısından bazı veriler karar verme sürecinde önemli olacaktır.

Mesela şahsen bilançonun GOLDA tarafından gelmesini beklediğim özkaynak artışını dikkatle izlemekte olacağım. Görelim, ona göre yazarız...YTD

8. Gelinen noktada 9 aylık bilanço tahmini yapmayı uygun görmüyorum. Çünkü arsa satışından kaynaklanan özkaynak artışının şirketin (GOLDA) finansal tablolarını nasıl etkilediğini (BERA bilançosunda konsolide gösterilmiyor) tahmin etmek için elimizde yeterli veri yok...YTD

Sayfa 274/309 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •