Sayfa 276/310 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Selamlar hocam .. yanıldığınızı görmedim çalışmalarınız o kadar başarılı oluyor ki bazen tahtanın sizin kontrolünüz altında olduğunu düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    Selamlar hocam .. yanıldığınızı görmedim çalışmalarınız o kadar başarılı oluyor ki bazen tahtanın sizin kontrolünüz altında olduğunu düşünüyorum
    Serkan bey merhabalar, sesli güldüm yazdıklarınıza. iltifat olarak kabul ediyorum. teşekkürler.
    Yarın için alt destek 22,30 olarak görüyorum. bu desteği de kırarsa 21,84 destek olacaktır.
    Gördüğümüz en yüksek seviye olan 25,40 dan itibaren gerçekleşen düşüşün 2 açıklaması olabilir;
    1- Kötü gelecek bilanço, (ben pek sanmıyorum bu ihtimali)
    2- İyi gelecek bilanço öncesi silkeleme hareketi. Eğer bu geri gelme olmasaydı bilanço geldikten sonra böyle bir geri geliş olacaktı. belki de kötü bilanço gelecek algısı yaratıp dökme çabalarıdır bilemiyorum. aklımdan geçenleri paylaşıyorum.
    20,70 e kadar geri gelişleri normal karşılarım. daha altı bozar.

https://resmim.net/cdn/2022/10/31/Q79wo.png
    Son düzenleme : Umut0109; 31-10-2022 saat: 18:58.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. KONKA 632 milyon kar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Serkan bey merhabalar, sesli güldüm yazdıklarınıza. iltifat olarak kabul ediyorum. teşekkürler.
    Yarın için alt destek 22,30 olarak görüyorum. bu desteği de kırarsa 21,84 destek olacaktır.
    Gördüğümüz en yüksek seviye olan 25,40 dan itibaren gerçekleşen düşüşün 2 açıklaması olabilir;
    1- Kötü gelecek bilanço, (ben pek sanmıyorum bu ihtimali)
    2- İyi gelecek bilanço öncesi silkeleme hareketi. Eğer bu geri gelme olmasaydı bilanço geldikten sonra böyle bir geri geliş olacaktı. belki de kötü bilanço gelecek algısı yaratıp dökme çabalarıdır bilemiyorum. aklımdan geçenleri paylaşıyorum.
    20,70 e kadar geri gelişleri normal karşılarım. daha altı bozar.

https://resmim.net/cdn/2022/10/31/Q79wo.png
    Hocam bilgi ve paylaşım için teşekkür eder yorumlarınızı okumaktan keyif aldığımı bilmenizi isterim.. sağlıklı günler dilerim.. saygılarımla

5. GOLDA çatısına yapılacak GES maliyeti hk. bir fikir verebilir...YTD

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47#post5900747
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. CEMAS : 2.868.000 ABD Doları / 5.900 KWp = 486,1 dolar/KWp
    BNTAS: 422.500 ABD Doları / 720 KWp = 586,8 dolar/KWp
    GEDZA: 1.481.770 ABD Doları / 2.260 KWp = 655.6 dolar/KWp

GOLDA: 1.235.000 ABD Doları / 2.000 KWp = 617.5 dolar/KWp

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    bera dan sabah gelen ges yatırım haberi

Grubumuza bağlı şirketlerin mevcut durum itibariyle kurulu 2,7 MW kapasiteli Güneş Enerjisi üretimi gücüne ilave olarak farklı şirketlerde olmak üzere toplam 5 MW kapasiteli yeni Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı çalışmalarına başlanmış olup, bu tesislerin 4 - 12 ay içerisinde faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.

Ayrıca Grup Şirketleri tarafından yukarıda belirtilen yatırımlara ilave olarak toplam 20,45 MW kapasiteli GES yatırımı için ön fizibilite çalışmalarına da başlanmıştır.

Bera Holding A.Ş.'nin Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği hükümleri kapsamında, bağlı ortaklık ve iştirakleri tarafından yenilenebilir enerji kapsamındaki yatırımları, tesis başına ortalama 0,2 - 3 MW arasında değişen kapasitelerde güneş enerjisine dayalı elektrik üretimi (GES) yatırımlarından oluşmaktadır.

Faal olan ve yatırımına başlanan GES yatırımları ve yapılması planlanan yatırımlar ile birlikte toplam GES üretim kapasitesi 28,15 MW olarak planlanmıştır.

Bu kapsamda yıllık 42.000 – 48.000 MW aralığında elektrik enerjisi üretimi hedeflenmektedir. Toplam GES yatırım maliyetinin 20 - 23 milyon USD aralığında gerçekleşeceği tahmin edilmektedir. Grubun yıllık enerji tüketimi 100.000 MW civarında olup, GES yatırımlarının tamamlanması ile birlikte toplam enerji tüketiminin yaklaşık %45'lik kısmının Güneş Enerjisinden karşılanacağı beklenmektedir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Konya ve Karaman GES açısından en yüksek potansiyele sahip illerden. Bu açıdan gayet isabetli bir yatırım.

https://enerji.gov.tr/eigm-yenileneb...aynaklar-gunes

Sayfa 276/310 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •