Sayfa 281/309 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    gedik teki abi potansiyeli fark etti galiba baya agresif alıyor veriyor son bir kaç haftadır ara ara kar satışı da yapıyor şu an takasında ne kadar hiç umurumda değil balın datlı olunca sinek bağdattan gelir ayrıca son üç işlem gününde xhol yani holding endeksi baya iyi tutunuyor iştirakleri uçan holdinglere sıra geldi sanırım
    10 gün öncesine göre 1 milyon artmış hisse sayısı gedik

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    10 gün öncesine göre 1 milyon artmış hisse sayısı gedik

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    eyvallah ubut bey
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

28.64 önemli gözüküyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    kaç gün önce anlatmaya çalıştım

İlgi: 08.06.2022 tarihli özel durum açıklamamız.

İlgide kayıtlı açıklamamız ile; Şirket'in büyüme ve katma değerli ürün gamını genişletme hedefleri doğrultusunda alınan kararda; Türkiye'de üretimi olmayan ve ithalat yoluyla tedarik edilen katma değeri yüksek kağıt ve karton üretimi yatırımı kapsamında 250.000 ton kapasiteli Bristol Kartonu ile 140.000 ton kapasiteli baz ve dekor kağıt üretim yatırımlarının teknik ve operasyonel detaylarının araştırılması ve ilgili yatırımlar için Şirket'in İzmir Torbalı'da bulunan yaklaşık 1.000.000 m² arazisinin değerlendirilebilmesine yönelik ilgili kamu kurum ve kuruluşları nezdinde girişimlerde bulunulması hususlarında, detaylı bir fizibilite hazırlatılması için, Şirket Yönetim Kurulu tarafından Genel Müdürlüğün yetkilendirildiği duyurulmuştu.

Şirket Yönetim Kurulu tarafından konuya ilişkin olarak;

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Gazi Mustafa Kemal mahallesi 250 ada 1 parsel, 251 ada 1,2,3 parsel ve 252 ada 1 parselde kayıtlı toplam 934.178,95 m² araziye Özel Endüstri Bölgesi statüsü verilmesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na yapılacak müracaata ilişkin olarak, anılan müracaat sonucunda belirtilen arazi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca Özel Endüstri Bölgesi statüsü kararı verilmesi halinde, bu kararın kabul ve onayını izleyen 5 yıllık süre içerisinde, en az 750.000.000 TL yatırım yapılacağının taahhüt edilmesine,
    karar verilmiştir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Buna faydası yok görünüyor. Yanlış gemiye bindim.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    kaç gün önce anlatmaya çalıştım

İlgi: 08.06.2022 tarihli özel durum açıklamamız.

İlgide kayıtlı açıklamamız ile; Şirket'in büyüme ve katma değerli ürün gamını genişletme hedefleri doğrultusunda alınan kararda; Türkiye'de üretimi olmayan ve ithalat yoluyla tedarik edilen katma değeri yüksek kağıt ve karton üretimi yatırımı kapsamında 250.000 ton kapasiteli Bristol Kartonu ile 140.000 ton kapasiteli baz ve dekor kağıt üretim yatırımlarının teknik ve operasyonel detaylarının araştırılması ve ilgili yatırımlar için Şirket'in İzmir Torbalı'da bulunan yaklaşık 1.000.000 m² arazisinin değerlendirilebilmesine yönelik ilgili kamu kurum ve kuruluşları nezdinde girişimlerde bulunulması hususlarında, detaylı bir fizibilite hazırlatılması için, Şirket Yönetim Kurulu tarafından Genel Müdürlüğün yetkilendirildiği duyurulmuştu.

Şirket Yönetim Kurulu tarafından konuya ilişkin olarak;

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Gazi Mustafa Kemal mahallesi 250 ada 1 parsel, 251 ada 1,2,3 parsel ve 252 ada 1 parselde kayıtlı toplam 934.178,95 m² araziye Özel Endüstri Bölgesi statüsü verilmesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na yapılacak müracaata ilişkin olarak, anılan müracaat sonucunda belirtilen arazi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca Özel Endüstri Bölgesi statüsü kararı verilmesi halinde, bu kararın kabul ve onayını izleyen 5 yıllık süre içerisinde, en az 750.000.000 TL yatırım yapılacağının taahhüt edilmesine,
    karar verilmiştir.

6. Şirketin nakit durumu bu yatırımlarla zorlanacak düzeyde kötü değil. Rahat yaparlar. Şu GOLDA tarafında da bir hareket görsek artık...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ekrandaki fiyatlar yatırımcının düşmanıdır. Eski bir RTALB yatırımcısı olarak 2 Tl den 6 Tl ye yükseliş oradan 4 Tl ye düşüş ve 60 Tl ye yükseliş hareketinde kimlerin ne yazdığı halen hafızamdadır. Esas olan şirketin kârlılığı, bunun önünde hiç bir güç duramaz...
    Bu böyledir. Aynı fikirdeyim.Bana göre bu holdingin gizli yıldızı GOLDA ve bu henüz fiyatlamalarda yok...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    böyle bir günde psikolojik sters altında özellikle eksi götürdüler malımızı kaptırmamız yada satmamız için yapılan baskı diye düşünüyorum geçen yıl fiyat 34 liraya gittiğinde bu kadar kar yoktu ve doğru düzgün beklenti de yoktu ama tüm güzel habere rağmen bir aydır 25 30 arasında sıkıştı kaldı ya sabır ya sabır çekiyorum

Sayfa 281/309 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •